نتایج جستجو برای عبارت :

حمال دیوث

قناری مست بخون. برای من که به نوعی بچه پاستوریزه به حساب میام و اگه شلوغ کاری هم بخوام بکنم با کمک دوستامه، یه جورایی همه چی این گفتگو تازه بود. حمال!!! خنده دار بود. پرنده بنده خدا رو می کنند حمال تخمهای بقیه قناریها. بخونید شما هم
قناری مست بخون و قناری حمال
کلا با نگه داشتن پرنده در خانه مشکل دارم و همیشه فقط از کنار پرنده فروشی ها رد شد و حتی با کنجکاوی داخلشون رو هم نگاه نکردم. کار جالبی نیست به نظرم
اون دره که میگفتم هم نرفتم. یعنی نشده که بر
در خیابان شمس تبریزی شهر تبریز زیارتگاهی وجود دارد که به قبر حمال معروفه.فرد بیسوادی در تبریز زندگی می کرد و تمام عمر خود را در بازار به حمالی و بارکشی می گذراند تا از این راه رزق حلالی بدست آورد. یک روز که مثل همیشه در کوچه پس کوچه های شلوغ بازار مشغول حمل بار بود، برای آنکه نفسی تازه کند، بارش را روی زمین می گذارد و کمر راست می کند. صدایی توجه اش را جلب می کند؛ می بیند بچه ای روی پشت بام مشغول بازی است و مادرش مدام بچه را دعوا می کند که ورجه وور
یک رادیو عقب افتاده که کارش تربیت افراد تو سری خور و حمال است تا چرخ کج و کنجلشان را بچرخانند .
با دانشی وارداتی و به شکلی مزورانه اقدام به طراحی و هدف گذاری اموری بی ثمر و بی فایده می کند و وقت و پول مردم را به هدر می دهد و چیز های اساسی و مهم را رها می کند.
این فکر که ممکنه یه سری موجود فضایی اون بالا هستن که دارن این سیاره و موجوداتش رو کنترل میکنن باعث سه‌ تا اتفاق در من می‌شه: ۱.نتونم دنیا رو جدی بگیرم ۲.هرموقع که رو به آسمون آرزو کنم حس احمق بودن بهم دست بده ۳.حس کنم حمال یه سری موجود هستم که به اهدافشون برسونمشون.
مورد سوم بدون وجود فرازمینی ها هم صدق می‌کنه. ما همواره حمال انساس های قدرتمند هستیم. و خودمون خیلی وقتا یا نمی‌فهمیم و یا یادمون می‌ره. و چه آرزوها که در راستای حمالیتمون میسازیم
لیدی هستم ! صبح از خواب که بیدار شدم اول قسمت جدید گات رو دانلود کردم بعد دوش گرفتم و روغنی که دیشب به موهام مالیده بودم رو شستم . بعد جناب دامادک زنگ زد که چیکار میکنی ؟ حال و حوصله ندارم بیا بریم تره بار خرید کنیم !! ( بله بله ما تفریح مون اینه که بریم تره بار خرید کنیم :/ ) گفتم کی میرسی ؟ گفت نیم ساعت چهل دقیقه دیگه . الان ساعت چند بود ؟ یازده .گفتم تا میاد ظرف ها رو بشورم و دستی به سر و روی آشپزخونه بکشم . ساعت یازده و ربع زنگ زد گفت من جلوی درم :/ گفت
بچه ها هیچکس نمیفهمشه چقدر از اینجا بدم میاد.
چقدر از این شهر متنفرم.
ادم های کسخل کشورمون.
یه پست اومده گفته جراحی زیبایی نکنین نرینین به پوستتون.
بعجد دو تا اشنای دماغ عملیم 
اومدن لایکش کردن.
نمیفهمم .
بعد تو این وضع که کون خودشون رو نمیتونن بشورن زارت و زارت بچه پس میندازن.
بعد یسری پسر کیر بدست حشری همیشه ماشین باباشو برداشته تو خیابون هر دختری تنها رد میشه مث تاپاله میفته دنبالش.کیرم توتون.
دفعه بعد این حمالو ببینم کونش میذارم.
با یه پوشه سبز مقوایی که لاش کلی فتوکپی مدارک و...، با اعصاب داغون اومد کنار من نشست . شروع کرد دری وری گفتن. که آی من ریدم دهن اونی که گفت برو پزشکی، ریدم دهن اونی که فکر میکنه بعد فارغ التحصیلی فقط یه پارو لازمه برامون که پولایی که ریخته رو جمع کنیم، ریدم دهن... . بعد با ولعی عجیب از جعبه استیلش یه نخ سیگار درآورد و آتیش زد. خواستم بگم تو محیط دانشگاه دردسر میشه برات... چیزی نگفتم. یه پسره اومد جلومون شیرینی گرفت. بهش گفت به چه مناسبته؟ گفت قبولی تخ
متن آهنگ فرق دارم از دم با اینا امیر تتلو
رول میپیچه دنیا برام و لب میده بهم علف
خل و گیجه مخِ تاب دارم ، به کل دنیا به یه طرف
دنیا به چپ آخرت به راست
تهش هیچی نی آخه رپ فارس
ولی بگو همه گشاد بپوشن
دور شده پُر حمال و بچه باز
دخترا دورم تک پر و گنگ
ولی خوب میزنن بنده رو چنگ
ادامه مطلب
اسامی و القاب و کنیه‌های امام زمان علیه السلام و وجه تسمیه آن‌ها
دوم: اصل
شیخ کشی در رجال خود، روایت کرده از ابی حامد بن ابراهیم مراغی که گفت: نوشت ابو جعفر بن احمد بن جعفر قمی عطار: «نبود از برای او ثالثی در زمین در قرب به «اصل» و توصیف نمود ما را برای صاحب ناحیه؛ جواب بیرون آمد که واقف شدم بر آنچه وصف کردی به آن، ابا حامد را که خدایش عزیز کند به طاعت خود. فهمیدیم حالتی را که بر آن حالت است که به اتمام رساند خداوند آن را برای او به احسن از آن و خا
پسره ی بیشعور ۱ میلیون میده یه تیشرت و جین ...چند ۱۰۰ هزار تومن میده پول آرایشگاه و صاف کردن موهاش  احمق...دماغ عمل کردنشووو  اونم پیش یکی از دکترای شاخ کشوووورو که دیگه نگممممم...
بعد به من میگه کتاب ۲۸ تومنی فقهو بدم بهش ...شب امتحانی
مامانشو میفرسته اتاق منو بگرده...خداااااایااااااااا...
و وقتی به مامانه میگم این کتابو ندارم...
میگه بگرد‌...بگرد هست ...!
حاااالموووو بهم میزنه...
از دنیا، فقط آسمون خدا رو نداره هااااا...
اه...
بدم میاد از اینطور ادما...
اصطلاحات بازار و نکات مهم خرید

در بازار اصطلاحاً به این نوع سقف کاذب، سقف کاذب رابیتس گفته می‌شود و برگه‌های رابیتس‌ نیز به صورت 9 پل، 11 پل ، 13 پل و ... و بر اساس وزن هر برگ رابیتس خرید و فروش می‌شود. نکات مهمی که باید در هنگام خرید مد نظر داشت عبارتند از:
- میلگردها از فولاد نرمه باشد تا جوش پذیری مناسب داشته باشد.
- از رابیتس مناسب استفاده شود. به این معنا که هرچه فاصله نبشی‌های حمال از یکدیگر و همچنین میلگردهای افقی از یکدیگر بیشتر باشد، بر
ما مردها نباید به زنان به چشم یک کسی که قرار هست فقط شهوت خودمون رو با اون رفع کنیم نگاه کنیم، نباید زن رو به چشم یک زندانی ببینیم که باید در خانه ما باشه و حالا چه برای خودش یا کل خانواده فقط آشپزی و کار خانه انجام بده. نباید زن رو فقط یک تکه گوشت ببینیم و به چشم یک عروسک جنسی نگاهش کنیم تا فقط باهاش...، نباید زن رو مثل یک کالا ببینیم و نباید زن رو مثل یک مامان ببینیم! نباید زن رو مثل یک حمال و نوکر ببینیم.
ما باید به زن برای کارهایی که انجام میده ا
داستان این نیست که فقط دانایان می‌فهمند و چون دیگران نمی‌فهمند پس ایشان در رنج‌اند. داستان این نیست که ایشان در نورند و دیگران در ظلمت‌اند و پس ایشان از ظلمت دیگران در رنج‌اند. نه، رنج از این است که درک به ظرف عمل نمی‌ریزد و مست نمی‌تواند دیگران را مست کند و نوردیده نمی‌تواند نور بتاباند و موسیقی‌شنیده نمی تواند دیگران را برقصاند. 
دانایان در رنج‌اند چون دانایی‌شان حرف است و خردشان در پستوهای نهان احتکار شده است و نمی‌خواهند، پس نمی
من دست و پای خودم را از دست داده‌ام، از بس مسافت‌های طولانی را برای غیر تو دویدم و عاجزانه به دست و دامن هر غریبه و آشنایی آویختم. من صدایم گرفته و شنیده‌ نمی‌شود، از بس تمام عمر، غیر تو را با اخلاص و احساس خواندم. من چشم‌هایم دیگر جایی را نمی‌بیند، از بس به انتظار یک توجه، یک محبت، یک نگاه از این و آن، خیره به راه ماندم. من گوش‌هایم گنگ و ناشنوا شده، از بس کلام غیر تو در آن جمع شده است. من قلبم از کار افتاده، از بس عشق‌ها و علایق و تعلقاتِ بی
من دست و پای خودم را از دست داده‌ام، از بس مسافت‌های
طولانی را برای غیر تو دویدم و عاجزانه به دست و دامن هر غریبه و آشنایی آویختم.
من صدایم گرفته و شنیده‌ نمی‌شود، از بس تمام عمر، غیر تو را با اخلاص و احساس
خواندم. من چشم‌هایم دیگر جایی را نمی‌بیند، از بس به انتظار یک توجه، یک محبت، یک
نگاه از این و آن، خیره به راه ماندم. من گوش‌هایم گنگ و ناشنوا شده، از بس کلام
غیر تو در آن جمع شده است. من قلبم از کار افتاده، از بس عشق‌ها و علایق و تعلقاتِ
بی
در این مقاله می خواهیم به این موضوع بپردازیم که پیگیر چه سبک های معروفی از دکوراسیون داخلی باشیم و چه سبک هایی را دنبال نکنیم .
سایت اینسایدر که مربوط به دیکوراسیون داخلی است با سه طراح داخلی صحبت کرد تا متوجه شود مردم چه سبک های معروفی را باید نادیده بگیرند و به جای آن از چه سبک هایی پیروی کنند .
آشپزخانه های تمام سفید یک سبک معروف در حال حاضر هستند اما یکی از طراحان دکوراسیون داخلی به اینسایدر گفت بهتر است کابینت ها یا میز های کوچک خود را
با سلام خدمت همراهان گرامی
در این پست توضیحاتی در مورد نژاد تکسن خواهم داد و خصوصیاتی که این نژاد دارد و با تجربه پرورش این نژاد به نتایج زیر رسیدم
ابتدا خصوصیات این نژاد
کبوتر تکسن در هر سال بین ۸ تا ۱۰ جفت جوجه میدهد 
وزن مولد ها بین ۷۰۰ گرم تا ۱ کیلو وزن دارد
جوجه ها در هنگام دونخور شدن بین ۶۰۰ تا ۸۰۰ گرم وزن دارند
 کبوتر تکسن رنگهای مختلفی دارد مثل سبز سرخ زاغ سرور و هما(کله زرد)
در نژاد تکسن مهم  نیست مولد شما چه رنگی هستن چون همه رنگ جوج
با سلام خدمت همراهان گرامی
در این پست توضیحاتی در مورد نژاد تکسن خواهم داد و خصوصیاتی که این نژاد دارد و با تجربه پرورش این نژاد به نتایج زیر رسیدم
ابتدا خصوصیات این نژاد
کبوتر تکسن در هر سال بین ۸ تا ۱۰ جفت جوجه میدهد 
وزن مولد ها بین ۷۰۰ گرم تا ۱ کیلو وزن دارد
جوجه ها در هنگام دونخور شدن بین ۶۰۰ تا ۸۰۰ گرم وزن دارند
 کبوتر تکسن رنگهای مختلفی دارد مثل سبز سرخ زاغ سرور و هما(کله زرد)
در نژاد تکسن مهم  نیست مولد شما چه رنگی هستن چون همه رنگ جوج
تقویم شیعه
بیست و پنجم رجب
شهادت امام موسی بن جعفر علیهما السلام
در این روز در سال ۱۸۳ هجری قمری بنا بر مشهور امام موسی بن جعفر علیهما السلام، در حبس سندی بن شاهک (لعنت الله علیه) به شهادت رسیدند. به روایت مرحوم کلینی روز شهادت حضرت موسی بن جعفر علیهما السلام ششم رجب است. هارون ملعون به ظاهر برای زیارت و در حقیقت برای دستگیر نمودن حضرت موسی بن جعفر علیهما السلام و فرستادن آن حضرت از مدینه به بغداد به مسجد النبی صلی الله علیه و آله آمد.
خلفای ظا
تقویم شیعه
بیست و پنجم رجب
شهادت امام موسی بن جعفر علیهما السلام
در این روز در سال ۱۸۳ هجری قمری بنا بر مشهور امام موسی بن جعفر علیهما السلام، در حبس سندی بن شاهک (لعنت الله علیه) به شهادت رسیدند. به روایت مرحوم کلینی روز شهادت حضرت موسی بن جعفر علیهما السلام ششم رجب است. هارون ملعون به ظاهر برای زیارت و در حقیقت برای دستگیر نمودن حضرت موسی بن جعفر علیهما السلام و فرستادن آن حضرت از مدینه به بغداد به مسجد النبی صلی الله علیه و آله آمد.
خلفای ظا
امروز روزى نیست که استفاده چی ‏ها راه بیفتند و بخواهند استفاده
کنند؛ روز حمایت است امروز. از برادرانشان باید حمایت کنند؛ نه اینکه یک جنسى را
که به ده تومان میخرند به صد تومان بفروشند. گرانفروشى امروز خیانت است به یک
مملکت اسلامى. این خیانت را نکنند اینها؛ یک قدرى با مردم ملایمت کنند. برادران
خودتان هستند. با این برادرهایى که خون داده‏اند ... شما تاجرهاى محترم که نبودید
در این میدانها. من که میدانم شماها نبودید؛ آنهایى که بودند این کاسب جزء ب
بهر احصای آخر رمضانرفته بودم ستاد استهلالتا ببینم که وضع فردا چیسترمضان یا که اول شوالمی روم چون صواب هم دارد هم تماشاست جان تو هم فالمی روم روی برج آزادی برج میلاد بلکم ایران مالعاقبت روی برجکی رفتیمسر قلهک حوالی یخچالهر چه ماندیم بلکه دیده شودشانس یاری نکرد و هم اقبال(در پرانتز دونکته عرض کنمنا سپاسی است روم بر دیفالروزه داری در این هوای خفنواقعا هم که سخت بود امسالبس که شد استرس به من واردروی اعضای بنده زد تبخالخشک بودم گلاب بر روتانیا

انواع آجر از لحاظ جنس 
آجرهایی که امروزه اکثراً در ایران برای ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرند‌ .انواع آجر نما: شامل آجر ماشینی، آجر ماشینی توپر، آجر ماشینی سوراخدار، آجر نما سفال مجوف هستند. آجرها از نظر مقاومت و شکل ظاهری متفاوت بوده و بسته به مورد استفاده با ابعاد گوناگون تهیه می‌شود. جهت تهیه خامه آجرهای ماشینی از دستگاه‌های قالب زنی خودکار استفاده می‌شود. و بدین علت می‌توان ابعاد آنها را مطابق دلخواه تغییر داد.
چنانچه در یک
بدون خطر لو رفتن داستان.
وسط صحبت‌هامون دکتر گفت که چهارشنبه نیستم، زین جهت بین بلیط‌های ساعت 6 یا 8:30 جشنواره فیلم فجر یکی رو حلال کنین بره، من و صبا هم بر مبنای ایام خوش آن بود که با دوست به سر شد وگرنه 6 یا 8:30 که فرق نداره بلیط‌های ساعت دومی رو انتخاب کردیم. خلاصه دیروز با بلیط‌های که تو جشنواره به‌سان نشان حاکم بزرگ می‌مونن داشتیم سالن سینما رو به قدوم خودمون متبرک می‌کردیم که متوجه شدیم نوبت اکران فیلم حمال طلاست!
به واقع هنوز فیلم شرو
آجر لفتون و ویژگی های آن
آجر لفتون، ماشینی یا آجر سوراخ‌ دار که بر روی سطح بزرگتر آن ۱۰ سوراخ به قطر ۱.۵ تا ۲ سانتیمتر وجود دارد در بازار ایران به آجر لفتون یا ده سوراخه ماشینی معروف است. در استاندارد شماره ۷ مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران این سوراخ‌ها باید تمام ضخامت آجر را طی نموده و سطح مقطع مجموع سوراخ‌ها نباید بیشتر از ۲۵ درصد سطح بزرگتر آجر باشد. فاصله سوراخ‌ها از لبه آجر و همچنین فاصله سوراخ‌ها از یکدیگر در هر بعد آجر نباید کم
اولین کتاب انگیزشی که خواندم قورباغه‌ات را قورت بده بود. به نحو عجیبی بعد از مطالعۀ کتاب می‌خواستم بپرم و دیوار را گاز بگیرم. کتاب را خلاصه کردم در صفحاتی و آن قدر جو گیر شده بودم که رفتم و به استاد آن زمان زنگ زدم و گفتم: «من از تو هم باسوادتر می‌شوم، می‌خواهم روزی یک کتاب تمام کنم» و آن بنده خدا هم که اگر خودم جایش بودم می‌گفتم شاتافاکآپ گفت: «این کتاب‌ها مثل آنتی بیوتیک می‌مانند و چند روز دیگر از سرت می‌پرند» و راست هم گفت و چند روز بعد ا
سلام 
در دبیرستان کتابی داشتیم به نام بینش اسلامی.
در کتاب آمده بود که : گناه نکنید چون یا بر سر خودتان می آید یا بر سر نسلتان.
همه دست خود را پاک می دانند و هیچکس خود را گناهکار نمی داند و اینجاست که گناهکار معلوم نیست!
اگر بدانیم در گذشته چه کسی یا کسانی گناه کردند و تخم فساد ریختند چقدر خوب بود. معلوم نیست چه کسی یا کدام قومی در گذشته گناهان کبیره کرده ، که همینک نسل های ما باید تاوان بدهد. نام هایی را در کتب دینی همگی خوانده ایم و نیازی به ذکر
سلام 
در دبیرستان کتابی داشتیم به نام بینش اسلامی.
در کتاب آمده بود که : گناه نکنید چون یا بر سر خودتان می آید یا بر سر نسلتان.
همه دست خود را پاک می دانند و هیچکس خود را گناهکار نمی داند و اینجاست که گناهکار معلوم نیست!
اگر بدانیم در گذشته چه کسی یا کسانی گناه کردند و تخم فساد ریختند چقدر خوب بود. معلوم نیست چه کسی یا کدام قومی در گذشته گناهان کبیره کرده ، که همینک نسل های ما باید تاوان بدهد. نام هایی را در کتب دینی همگی خوانده ایم و نیازی به ذکر
با سلام و عرض ارادت خدمت دوستان عزیز
با توجه به سوالات فروان دوستان در مورد بالا بودن قیمت کبوتر گوشتی کینگ و مونداین و به صرفه نبودن استفاده برای گوشت تصمیم گرفتم پستی در این مورد قرار بدم
در ابتدا دوستان باید هدف خودشون رو از نگهداری کبوتر گوشتی مشخص کنن
که:
۱.هدف استفاده از گوشت کبوتر و فروش و مصرف گوشت کبوتر هست
۲.هدف کسب درامد و نگهداری نژاد های پر بازده تر و پر سود تر کبوتر گوشتی هست
۳. هر دو مورد هدف هست
در توضیح موارد بالا باید اضافه کنم
بر اساس گزارش سایت سلحشوران شهر نراق ؛ عَصارخان از نظر لغوی به معنی عُصاره گیری و افشرده کردن و جایی که روغن در آنجا گرفته می شود به روغنگیرخانه یا عَصارخان (عَصار خانه)معروف است.
صَنعت عَصاری در تاریخ ایران سابقه دیرینه داشته تا جایی که در زمان داریوش، پادشاه هخامنشی کُنجِد جز کالاهایی بود که از ایران به مصر صادر می شده است. این صنعت در دوره صفویه ، همچون صنایع و هنرها در این دوران به رونق چشمگیری چه از منظر صنعت و چه از نظر معماری دست می یاب
به دید ایشان برای سودا سوله دست دوم ایده
آل آل چه نکاتی را باید در نظر بگیریم؟ با من وایشان همقدم باشید تا به
ایشان نکات بنیادین تو این باره را یادآور شویم.
خرید ساختمان مسقف فلزی دست دوم
در
سودا ساختمان مسقف فلزی دست دوم چند مورد دربردارنده اهمیت است که حایز :
طول ، اعتبار و بلندی (باعث مکان آس اجرای ساختمان مسقف فلزی) جلال اختصاص
دارد.اندر مرحله دوم ، چوب ساج سوله سازی ، فرم ساخت سوله ، کیفیت ساخت
ساختمان مسقف فلزی ، دقت سوراخ کاری فلنچ ات
در این پست به طور مختصر توضیح کوتاهی درباره اجزای سوله قرار گرفته شده است.
1-ستون Column اصلی ترین عضو سوله در تحمل بار، برف ، باد ، زلزله، وزن سازه ، بارهای زنده و مرده است.
2-فریم یا رفتر Frame این جزء از سوله انتقال دهنده بار زنده مرده سقف و بار برف به ستون است بار باد و زلزله نیز به ستون ها و والپستها انتقال می یابد.
3-لینک یا مهاربندی های طولی strut استوانی تقسیم کننده بارهای باد و زلزله در راستای طولی سازه نقش مهمی دارد.
4-پولین یا زد z purlin ، پرلین ها
نابرده رنج گنج میسر نمیشود
اگر به
این #ضرب_المثل ایمان دارید و به آن عمل میکنید
لازم نیست ادامه ی مطلب را بخوانید چون 
این مَثل همه ی حرف مرا زده است.
فرض
میکنیم کلیپ اول #پول را در صفحه ی اینیستاگرام دیده اید و
آنچه گفتم را عمل کرده اید و نصف راه را رفته اید حالا ادامه ی راه...
دو حالت
دارد یا شما همین الان که دارید این متن را میخوانید به پول نیاز دارید و به قول
معروف #لَنگِ_پولید
یا اینکه فرصتی حداقل 3 سال در اختار دارید.
ابتدا
باید توصیه کنم از کت
ساعت ۲ صبح با مهمونم خوابیدیم ، ساعت ۵ صبح پاشدیم درس خوندیم ...من ۷ از خونه زدم بیمارستان ؛ اونم یه کم دیرتر رفت دانشگاه برای کارهای پایان نامه و گرفتن وقت دفاعش ...
حالا شانس من بیمارستان همه چیش به هم گره خورد ! 
من باید از این سر شهر (بیمارستان) میومدم دقیقا اون سر شهر برای امتحان ! 
از اون طرف باید قبلش جنگی میرفتم بانک ملی که به حساب دانشگاه ۳۰۰ تومن واریز کنم برای امتحان صلاحیت ! 
همیشه روزهای عادی کار بیمارستان ۱۱ تمومه اما امروز .... :/ 
تا ر
اَدی بودی = رابطه‌ی پنهانی
اسکلیدن = پاره شدن
اُشقونج = ریواس
اُشکو زدن = لک مانده شدن
اَقُزُه = به‌قدری؛ به‌اندازه‌ای
اُکُرمَه = گریه و زاری فراوان
اَلَمبه = دراز، به بلندی تیر
اَنقَصداً یا بَراَنقَص (عن قصداً، بر عن قصد):از روی قصد؛ عمداً
اِینود = غریب رفتار
آتیشَه رِکَه = جرقهٔ آتش؛ آتیش پاره
آخوره = آبخوره، زیرزمین
آلا بینیم = زودباش!
آلا قِر قِر = زودباش دیگر / هرچیز سست و بی دوام و ظاهرفریب
آهان دیه = بله دیگه
بادیَه = کاسه؛ بشقاب
بالام جان =
تیرباران مطهر پیکر امام حسن علیه السلام توسط عایشه
علامه کبیر مقدس اردبیلی رضوان الله علیه می‌نویسد:
متواتر است که روزی بر استری سوار شده بود و جماعت بنی امیه را بر آن داشته که مانع شوند و امام حسن علیه السلام را از زیارت رسول خدا محروم سازند که گمانش آن بود که امام حسین علیه السلام می‌خواهد برادرش را در آنجا دفن کند. ابن عباس گفت:
تجمّلت تبغّلت و لو عشت تفیّلت
لک التسع من الثّمن و فی الکلّ تصرّفت
یعنی اى عایشه ! روزى سوار شتر شدى، روز دیگرى ه
نه از
کودکی هیچکاک‌باز و کوبریک‌دوست و اسپیلبرگ‌شناس بوده‌ام، نه در نوجوانی از اصطلاحات
ماسکه و لانگ‌شات و کلوزآپ سر درمی‌آورده‌ام، نه مادرم تهیه‌کننده و پدرم کارگردان
بوده است، و نه جلوی تلویزیون زاده و در سینما پرورده شده‌ام. در کل، چندان اهل فیلم
و سینما نبوده‌ام و نیستم؛ اما دیگر آن‌قدرها درک و هوشم هست که خام هیاهوی
تبلیغات نشوم و بتوانم شاهین را از کلاغ تشخیص بدهم. در فیلم‌های امسال جشن‌واره‌ی
فیلم فجر، بی‌منطقیِ روایت‌ها

سر شب تا به سحر گوشه زندان چه کنمدل آشفته چو گیسوی پریشان چه کنم
گاه پروانه صفت سوختم از هجر رضاگاه چون شمع مرا سینه سوزان چه کنم
آرزویم به جهان دیدن روی پسر استسوختم،سوختم از آتش هجران چه کنم؟
کنج زندان،بلا گشته ز هجران رضاتیره روز من از شام  غریبان چه کنم
نه رفیقی به جز از دانه زنجیر مرانه انیسی به جز از ناله و افغان چه کنم
به خدا دوری معصومه و هجران رضامی کشد عاقبتم گوشه زندان چه کنم
از وطن کرده مرا دور،جفای هارونمن دل خسته سر گشته و حیران
موفقیت در کسب‌وکار، نیازمند مهارت و نگرش حرفه‌ای
برای مکاتبات است. انگلیسی تنها زبان جهانی است که می‌تواند
هر دو را در سطوح کافی فراهم کند. مهارت داشتن در
زبان انگلیسی لزوما به معنای خوب بودن در زبان انگلیسی بازرگانی نیست. این
مقوله ای کاملا جدا هستند.  به خاطر داشته
باشید، لغات دقیق واژگان انگلیسی برای استفاده در مکاتبات تجاری، اساس معاملات کسب‌وکار
موفق است.
در این بخش لیستی
از کلمات پر کاربرد در ارتباط با تجارت و کسب و کار برای شما تهی
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- جناب
اقای دکتر نوری زاده درانگلستان میفرماید اقایان درتهران ضد کاباره هستند وهنوز
درک تمدن معاصرا را نمیکنند جهان متمدن کاباره 
برای مثلا تفریح پذیرفته است جناب اقی حضرت ایت الله عارف مرحوم
ارسنجانی  رحمت الله فرمودند من مایل هستم
مانند کریم ارباب  زردتشی ادم عجیبی بوده
است محل پارس تهران رارونق داد واتشکده ساخت وکاباره ساخت مهد تمدن ایران هستند؟؟
جای ایشان باشم دلیل ان این است که حضرت ایت الله رف
اطلاعاتی درباره آجر فشاری
آجرها از قدیمی ترین مصالحی هستند که در صنعت ساختمان سازی از آن ها استفاده ی بسیار شده است. آجر ها انواع مختلفی دارند که همه ی ما با آنها به صورت نسبی آشنای داریم، که یکی از مهمترین آنها آجر فشاری ست. حال سوال پیش می آید که آجر فشاری چیست ؟ در جواب باید گفت که این آجرهای مستحکم از فشردگی رس در قالب های مجزا حاصل می شوند. این نوع از آجر از قدیمی ترین انواع آجر می باشد که در ساختمان سازی بسیار مورد توجه ساختمان سازان بوده
سوله خرپایی یکی از بهترین نوع های سوله سبک است . اگر می پرسید چرا پس در این مقاله با ما همراه باشید تا هرآنچه درباره سوله سبک خرپایی می خواهید بدانید در اختیار شما قرار دهیم . معرفی سوله سبک خرپایی ، انواع سوله خرپایی، کاربرد ها ، مزایا ، معایب ، قیمت سوله خرپایی ، نحوه اجرا و …. همگی در این مقاله برای شما گردآوری شده است .

سوله خرپایی که یکی از سه نوع سوله سبک می باشد یکی از بهترین نوع سوله های سبک است به این دلیل که به شکل باور نکردنی هم از
در این پست به طور مختصر توضیح کوتاهی درباره اجزای سوله قرار گرفته شده است.
1-ستون Column اصلی ترین عضو سوله در تحمل بار، برف ، باد ، زلزله، وزن سازه ، بارهای زنده و مرده است.
2-فریم یا رفتر Frame این جزء از سوله انتقال دهنده بار زنده مرده سقف و بار برف به ستون است بار باد و زلزله نیز به ستون ها و والپستها انتقال می یابد.
3-لینک یا مهاربندی های طولی strut استوانی تقسیم کننده بارهای باد و زلزله در راستای طولی سازه نقش مهمی دارد.
4-پولین یا زد z purlin ، پرلین ها
چهارشنبه شوم(3)
مادام لیپت چند لحظه ای سکوت کرد و اعصاب جروشای بیچاره را تحت فشار بیشتری قرار گرفت.سپس مادام لیپت چنین ادامه داد:
«معمولا اطفال از شانزده سال به بالا را ما اینجا نگه نمی داریم ،تو در این مورد مستثنی بودی برای این که تو مدرسه را در چهارده سالگی تمام کردی و نمره های خوب گرفته ای،گرچه متاسفانه نمی توانم بگویم اخلاقت خوب بوده...به هر حال تصمیم گرفته شد که تورا به دبیرستان دهکده بفرستند و حالا دوره ی دبیرستان هم دارد تمام می شود و دی
مناجات یه دختر با خدا 
.
.
اصلا من به درک...
مامانم دلش داماد می خواد 

جوک خنده دار

تنها ردی که تو زندگی از خودم جا گذاشتم ...
ردِ آب زباله رو پله ها بود
که متاسفانه مدیر ساختمون استقبال نکرد و همین روزا باید تخلیه کنم

جوک های طنز و خنده دار

امروز صبح برام پیامک اومده اقامت اروپا انتظار شما را میکشد …
 .
.
حالا موندم برم یا بذارم مثل سگ انتظار بکشند! 

جوک خفن

میگن بعضیا هستن هرچقدرم نگاشون کنی سیر نمیشی ...
.
.
.
راستی یادم رفت خودمو معرفی کن
آجر و سنگ کاری در نما:
سنگ کار در نما سازی ساختمان دقت زیادی در نوع سنگ در سنگ کاری و نوع آجر در آجر نما دارد. بطور کلی آجر را از نظرهای مختلف می توان از لحاظ رنگ و ابعاد و یا جنس و غیره طبقه بندی نمود.
طبقه بندی آجر از لحاظ جنس
در صنعت ساختمان سازی ایران (سنگ کاری و آجر نما) آجر بطور کلی به دو دسته تقسیم می شود:
آجر فشاری : که ابعاد آن ۵ x 20 x20 و یا ۵/۵ x11x 22 سانتیمتر می باشد. از این نوع آجر برای کلیه کارهای ساختمانی مانند گری چینی – طاق ضربی – دیوارهای
قائم صنعت سپاهان طراح و سازنده سوله
سوله چیست ؟
سازه‌ای فلزی با سقف شیب‌دار یا هلال است،که از محاسبات فنی خاصی برای طراحی و اجرای سوله سازی دارد.اگر بخواهیم به مکان هایی که سوله در آنها استفاده میشود اشاره کنیم می توانیم به اسکلت ساختمان ،مرغداری ها ، تعمیرگاه ، فروشگاه زنجیره ای ، کارخانه ، سالن های ورزشی و… اشاره کرد.
به خاطر این که ابعاد ابعاد تیرها و ستون های بزرگ است باید از تیر ورق در سازه های سوله استفاده کرد.
در سوله سازی قائم صنع
There's a girl named Mollywhich I fuckin love her so fuckin much
I mean I love her more than Bob Marleycause she's so amazing like apple watch

اون اولش رو که کوچیک نوشتم مثلن اینجوری در نظر بگیرین که مثل این فیلماست که اولش یه تیکه شعر یا متنه بعد شروع میشه:)))
خب. بذارین براتون یه داستانی تعریف کنم. من یه پسرم. یعنی یه مردم. و مردا، میجنگن. مردا برای هر چیزی میجنگن. چیزای متفاوتی که براشون خیلی ارزش داره. بعضیاشون برای خونواده میجنگن. بعضیاشون برای ثروت. بعضیاشون برای شهوت. بعضیاشون برای قدرت. (عن تو خونواد
ساعت
30/2 دقیقه ی بامداد نهم خرداد 98 بود ولی الان 59/4 دقیقه ی صبح است ، حتما می
دونید که نویسنده برای نوشتن هر کلمه ای دلیل دارد حتی همین حتی که نوشته است!(الزاما ساعت انتشار با ساعت نگارش یکی نیست! چرا من باید اینقدر توضیح بدم؟؟)
رفته
بودم قدم بزنم و داستانِ موشِ نابغه رو طراحی کنم ، داستان داشت خوب پیش میرفت که
بحثی شدید و بی رحمانه با شازده کوچولو در گرفت ، حالا کاری نداریم بعدا مینویسمش
بخونید و بشنوید.من مثل بزرگترها هیچ وقت نپذیرفتم که او یک
ساعت
30/2 دقیقه ی بامداد نهم خرداد 98 بود ولی الان 59/4 دقیقه ی صبح است ، حتما می
دونید که نویسنده برای نوشتن هر کلمه ای دلیل داره.
رفته
بودم قدم بزنم و داستانِ موشِ نابغه رو طراحی کنم ، داستان داشت خوب پیش میرفت که
بحثی شدید و بی رحمانه با شازده کوچولو در گرفت ، حالا کاری نداریم بعدا مینویسمش
بخونید و بشنوید.من مثل بزرگترها هیچ وقت نپذیرفتم که اون یک موجود خیالیه اما
هنوز بشر آمادگی دیدن موجودات فرا زمینی رو ندارد ، باشه ولی به زودی این هم محقق
میش

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها