نتایج جستجو برای عبارت :

فراری دادن

همه ما هدیه گرفتن را دوست داریم مخصوصا اگر از طرف کسی باشد که دوستش داریم. مهارت هدیه دادن در دنیای حیوانات شناخته شده نیست. اما همان طور که در اینجا می‌بینید به نظر می‌رسد بسیاری از حیوانات هدیه دادن را دوست دارند. در این مطلب به نمونه‌هایی از هدیه دادن در قلمروی حیوانات اشاره می‌کنیم.

ادامه مطلب
مفهوم گوش دادن:
گوش دادن مستلزم پذیرش سخن دیگری با جان است و غیر از شنیدن است که یک عمل فیزیولوژیک است
گوش دادن به این معنا منحصر به انسان نیست بلکه تمام موجودات عالم دارند به هم گوش میدهند
اولین نوع گوش دادن گوش دادن به خود است
اما گوش دادن کار ساده ای نیست و موانع زیادی بر سر راه آن است
پس برای گوش دادن باید ابتدا یک سکوت درونی ایجاد کرد
هنگام گوش دادن زبان و بیان شاید یک منبع اصلی باشد اما مکث و حالات منبع مهم تری است که برای درک آنها نیاز به
بازی هل دادن اشیاء
آنچه تحقیقات درباره بازی هل دادن اشیاء می گوید:
اگر نرون های مغز مرتبط با بینایی و مهارت های جنبشی در سنین ابتدایی ورزیده نشوند، در بزرگسالی به قدر کافی شکل پذیر نخواهد بود و برای بسیاری از تجربیات، از نو متصل نخواهد شد.
هل دادن و بازی های مربوط به آن، به کودک احساس قدرت و توانایی می بخشد....برای مشاهده ادامه مطلب بر روی لینک زیر کلیک نمایید...
بازی هل دادن اشیاء
بازی حرکت دادن کودک
انچه تحقیقات درباره بازی حرکت دادن کودک می گوید:
موسیقی، بر استدلال فضایی و مادی و توانایی مرتب کردن تصاویر در هم ریخته، تأثیر مثبت دارد.
این گونه استدلال ها، اساس ریاضیات،مهندسی و سایر رشته ها تشکیل می دهد...برای مشاهده ادامه مطلب بر روی لینک زیر کلیک نمایید..
بازی حرکت دادن کودک
✅ فحش دادن کودکان
فحش دادن نوعی پرخاشگری کلامی است و در بسیاری از موارد جنبه یادگیری دارد. 
کودک از والدین یا در مهد و حتی از فیلم ها و برنامه های کودک الفاظ زشت را می آموزد و برای جلب توجه اطرافیان و ابراز خود یا تحریک احساسات دیگران و به خشم آوردنشان و حتی برای لجبازی و شکستن محدودیت ها، از آن استفاده می کند.
در چنین شرایطی عکس العمل نابه جا باعث تقویت این رفتار در فرزندتان خواهد شد،پس بی تفاوت باشید انگار حرفی نشنیده اید!!
نکته هایی در مورد دارو دادن به گربه

موقع دادن شربت و قرص به صورت زورکی برای کنترل آسیب توسط گربه هایی که خشن هستن و گاز و چنگ میگیرن، قبل از شروع عملیات گربه رو داخل پتو یا حوله بپیچید و حتما دو نفری این عملیات رو انجام بدین.
اگر دفعه اوله که اون دارو رو به گربه میدین، پس از دادن دارو رفتارها و حرکات گربه رو تحت  نظر بگیرین
در صورتی که بی حالی در گربه تون مشاهده کردین سریعا  با دامپزشکش تماس بگیرین یا به نزدیک ترین کلینیک دامپزشکی مراجعه کنین
نحوه دادن قرص به گربه
برای دادن قرص به گربه اول باید مطمئن بشین که اون قرص میتونه همراه غذا مصرف بشه یا خیر میتونین این رو از دامپزشکش بپرسین.
برخی از داروها هم باید با معده خالی مصرف بشن و قایم کردنشون  داخل تشویقی و غذا از جذب دارو جلوگیری میکنه.
قایم کردن قرص داخل تشویقی یا غذامحبوب ترین و راحت ترین روش برای دادن قرص به گربه قایم کردنش داخل یه تشویقی خوشمزه است!
این روش به خصوص برای گربه هایی که به بیماری های پوستی گربه مثل درماتوفیت که درم

از دست دادن نعوظ حین رابطه‌جنسی

از دست دادن نعوظ حین رابطه‌جنسی
ابتدا باید متذکر شویم که این پدیده ای بسیار متداول بین مردان است و ممکن است در هر سنی از زندگی جنسی ایجاد شود. مسائلی همچون استرس، اضطراب و درگیریهای فکری از عوامل مهم محسوب می شوند. از دست دادن نعوظ ممکن است منجر به مشکل روحی شود که به دو دلیل اصلی اتفاق می‌افتد:
ادامه مطلب
♨️ راه_های_جذاب_سازی_کلاس
1️⃣ _جلب_مشارکت
بچه ها را در اداره کلاس با دادن مسوولیت های متناسب با سن و علاقه شان سهیم کنید تا رغبتشان به کلاس و بحث بیشتر شود.
مسوولیتهایی_مثل:
حضور و غیابدادن امتیاز به بچه ها با درخواست معلمطرح سوالات امتحانتصحیح اوراقبازی کردن یک نمایشدادن کنفرانس های کوتاهمسوولیت گچ و تخته و چراغ و ... (برای سنین کمتر)خواندن متن درسی تغییر فضای کلاس با انجام یک حرکت ورزشی یا تعریف یک ماجرای طنز و یا یک لطیفهو حتی تدریس کوتاه
3
گوش دادن موثر ، کلید برقراری روابط کاری عالی و رسیدن به درک متقابل است. در جامعه امروزی با همه امکانات ارتباطی پیشرفته‌ای که وجود دارند. مهم است که هر زمان به یکدیگر گوش فرا دهیم. گوش دادن مؤثر ، رازی است که باعث می‌شود مشاغل، روابط کاری و حتی روابط خانوادگی نیز از شکست و خرابی رهایی یابند.
در اینجا هشت گام برای گوش دادن موثر وجود دارد:
ادامه مطلب
قورت دادن تکه‌های بزرگ‌تر آدامس یا قورت دادن آدامسی که شیئی غیرقابل‌هضم به آن چسبیده باشد، خطرناک است و ممکن است باعث انسداد شود. در چنین مواقعی برای باز کردن مجرای گوارشی به عمل جراحی نیاز خواهد بود.
ازجمله نشانه‌های این انسداد می‌توان به درد در ناحیه شکم و نیز یبوست اشاره کرد. گاهی هم این نشانه‌ها با حالت تهوع و بالاآوردن همراه می‌شوند. اگر به انسداد مجرای گوارشی مشکوک هستید و چنین نشانه‌هایی می‌بینید، حتما به پزشک متخصص مراجعه کنی
بچه که بودم ابتدایی اینا کلاس زبان میرفتم ... از سوپرمارکت در اومدم یهو سه تا خانوم دیدم یکیش اشنا میزد منم نگاه میکرد معلم زبانم بود ... بد پیر شده بودا ... داغان :|
♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧
بهش پیام دادن : عاشقتم بای 
میگیم این چیه؟ کیه ؟ چه خبر؟
میگه به من چه ؟ خط به اسم چنگیز 
اقا ما غلط کردیم برات خط گرفتیم ؟:|
تو داری از خط استفاده میکنی بعد چون خط به اسم من به من پیام دادن ؟ :|

اعلان و مقدار دادن به متغیر ها:
*قبل از هر چیز بگم، همه متغیر ها قبل از استفاده باید اعلان بشن*
چگونگی اعلان:
; int a,b
; float x
و...
چگونگی مقدار دادن:
3 روش وجود داره
1-همون زمانی که اعلان میکنیم،میتونیم مقدار بدیم
2-بعد از اینکه متغیر رو اعلان کردیم، میتونیم با استفاده از عملگر انتساب(=)مقدار بدیم
3-بعد از اینکه متغیر رو اعلان کردیم،با استفاده از دستورات ورودی 
مثال:
; 20=int a = 15, b
;  'char ch = 'a

از ناله کردن متنفرم و این چند پست اخر همین است
قول میدهم اخرینش باشد... و به زودی همه‌اش پاک شود
جان دادن گاهی امری تدریجی می‌شود... تو ذره ذره با اتفاقات مختلف جانت را میگذاری و می‌روی... 
این وسط اگر دچار جنون هم شده باشی، خودت با دست خودت دامن می‌زنی به این جان دادن... 
اتفاق را که گفتم خودش به غایت خودش برای دل من حکم مصیبت عظمی را داشت و این جنون که چاشنی‌اش شد، دفعات جان دادن را برایم بیشتر کرد... 
آخرین ضریه ممکن را خودم پیش از انکه دیگری بز
صبح خیلی بدنم درد میکرد
درد قفسه سینه وپهلو 
انقدر بیحال بودم ک عموم بردم دکتر
دکتر معاینه کرد گفت عفونی نیست ویروسیه اما مشکوک به کرونا
مهم نیست موندن یا نموندن من
فقط دلم نمیخاد برا خانوادم اتفاقی بیوفته...
من با از دست دادن آدما ذره ذره آب شدم افسرده وگوشه گیر شدم
تحمل از دست دادن ندارم

درمورد شرایط حال حاضر ومواجهه با #ترس_آیا من به چیزها فکر میکنم یافکر کردن خود به خودی اتفاق می افتد؟
سوال:من برای از دست دادن سرمایه ام در بازار بورس،برای بیمار شدن یااز دست دادن کسی که دوستش دارم. می ترسم.چطور میتونم بااینها کار بیام.
ادامه مطلب
راستش نمیدونم چی بگم،من خیلی بدهکارم به تئاتر،به هنر،به خانه جوان و از همه مهم تر به استاد ش.ل کلی بدهکارم،من مدیونشون هستم که منو با دنیای بیرون آشنا کردن،بهم اجازه دادن به خیلی از ترس هام غلبه کنم،بهم اجازه دادن 6 ساعتِ تمام با دوستای تئاترم باشم درحالی که بدونم اونهمه پسر رو چطور ببینم و نگاه های برادرانه ی اونارو درک کنم،من عاشق این جمع هام وقتی هیچ ترسی ندارم و از لحظه به لحظه ی باهم بودن ها لذت می برم...می خوام بگم،من امروز 6 ساعت از روزم
اینقد خار دارم که
تو آزمونا تنها کسی که برگه ش خونده نشد من بودم :/
توی اکسل رتبه قبل و بعد من به هم چسبیده بودن و من معلوم نبودم :/
وقتی برای غذا خوردن از این قاشق چنگال پلاستیکی های بسته بندی شده میدادن شبی که ماکارانی دادن بسته من چنگال و اون روزی که مرغ دادن بسته من قاشق نداشت :/
حتی گروه خونیم هم O منفیه :/
توی گروه تلگرامی آنگولار هفته ی پیش پرسیده ام از کجا میشه آنگولار یاد گرفت تقریبا دو نفر جواب دادن الان یکی با یه آیدی دختر همین سوال رو پرسید پنج، شش نفر جواب دادن لینک آموزشی براش پرسیدن؟!!!؟؟؟ هی روزگار مزخرف!!! توی دانشگاه هم همین طور بوده! توی شرکت هم تقریبا همین گوه
تاب آوردنِ نبودنت از هرکسی ساخته نبود. 
انگار که یک کوه سفر کرده از این دشت 
انقدر که خالی شده بعد از تو جهانم 
تو نمیدونی از دست دادن و دلتنگی چه طعمی داره؛ مثل قورت دادن خون میگذره. شبیه عذابی که باید ازش عبور کنی.
درد شاعرانه ترین وجه زندگی آدم هست؛ درد نبودنت ؛ آخ از نبودنت
من دردِ تو را به هیچ درمان ندهم.
خواستم بدونید هنوزم نمیتونم فاتحه بخونم اما دوستتون دارم.
احتمالا فردا پسفردا بابا مرخص بشه از این بیمارستان و بره مطب پزشک متخصص قلب ، بالاخره یه مطب جواب دادن و گفتن هرروز که خواستین بیاین صبحش تماس بگیرین
موبایل بابارو ازش گرفتن جون تو ccu هست و موبایلش خونست.
استادای ما تو مدرت عید کمابیش تکالیفی میدادن اما امروز همشون باهم حمله کردن و کلی تکلیف دادن و ما موندیم کلی تکلیف 
درس های مجازی هم موندن
تا درودی دیگر بدرود
با کدوم خاطره یا تجربه روز دختر رو تبریک بگیم؟!خاطره تنهایی کلاس تشکیل دادن در غیابشون...بلاک کردن بعد از اشتباه...نگفتن کنسلی کلاس و بیخودی سر کلاس موندنشون...کمک نکردن بهشون وقتی سر یه مبحث کمک میخواستن...سو تفاهم با شوهر یکی ازشون یا نجات دادن دوتا دختر که گیر کرده بودن ؟!این آخری غیر دخترای کلاس بودش
دوشنبه 25 آذر
امروز اتاق عمل پوست رفتم یه خانومی کل گوشت رون سمت راستشو از دست داده بود وضع عجیبی بود عمل دو ساعته گرافت پوستی براش انجام دادن بعدش یه معتاد آوردن که جفت پاهاش از جلو سوخته بود بوی به شدت بدی میداد حالم بد شد بردن منو آشپزخونه و کمی چایی قند بهم دادن تا خوب شدم و پیش یکی از معروف ترین جراحان ایران صبحونه خوردم. فردا باید پنج نفری کنفرانس سوختگی بین الملی بریم و کلی حوصلمون سر بره. نهار کوکو سبزی، شام هم عدسی.
اگر مردی به همسرش نسبت #زنا دهد نه تنها برای همیشه به هم #حرام میشوند، بلکه از یکدیگر #ارث هم نمی برند.نسبت دادن #جرم مذکور که به آن لعان میگویند با قسم های ویژه ای در نزد قاضی محقق میشود و پس از انجام این مراسم است که زن به مرد حرام ابدی و مانع ارث بردن از یکدیگر میشود.
به نظرم یکی از بهترین راه ها برای تعمیق روابط هدیه دادن هستش، مخصوصا اگر طرف مقابل کودک باشه
هر سال عید که میشد بر اساس رسم دیرینه عیدی دادن ها، به دانش آموزهام اسکناس نو هدیه می دادم اما امسال میخوام بهشون چیز دیگه ای رو عیدی بدم.
به نظرتون برای مخاطب کودک چه عیدی ای می تونه جذاب باشه؟
نظر خودم کتاب هستش
پولیش پد مایکروفایبر دستگاه روپس سایز 21 :
دیسکهای پرداخت صیقل Microfiber RUPES پدهای مخصوص جلا دادن با میکرو فیبرهای سخت در رنگ آبی هستند. این دیسک های درشت میکرو فیبر درشت از RUPES برای صیقل دادن همه لاک ها بهمراه ماشینهای پولیش چرخشی غیرمستقیم مناسب هستند. با استفاده از این دیسک های درشت جلا RUPES BigFoot Microfiber ، می توانید در مدت زمان بسیار کوتاهی به نتیجه جلا دادن بسیار سریع برسید.
شناسه محصول : 9BF 170FH-1
کاش کف هرم بودم... اون پایین. . ته ته... کاش هیچی برای از دست دادن ندلشتم... رها میجنگیدم..  دلخوش به داشته های اندکم نمیشدم... کاش با همه وجودم میرفتم... راه هایی محدودی کاش میداشتم... یا می رسیدم یا...
کاش کف هرم بودم حالا که نوکش نیستم... 
این وسط گیر افتادم... وسط معمولی ها... نه رومی روم... نه زنگی زنگ... هی خیلی چیزها رو به دست نیاوردیم .. هی دلخوش به داشته های اندکمون... هی سانسور... هی ریا..  هی سازش... از ترس از دست دادن همین اندک یافته ها... گریز از میان مایگ
چه دلایلی برای استعفا دادن مناسب نیستند
استعفا دادن در شرایطی، بهترین گزینه به نظر می رسد، اما مواردی نیز وجود دارند که با استعفا دادن تنها به ضرر خود عمل کرده اید.
استعفا از یک کار در لحظه ای که احساس تان بر شما غلبه می کند، حس فوق العاده ای دارد. می خواهید رئیس تان را از این اتفاق خبر کنید یا تنها خود را از شرایطی که دیگر از 
آن لذت نمی برید، خلاص کنید. این تصمیم، شما را از یک وضعیت فرساینده نجات می دهد. مشکل جایی به وجود می آید که اوج احساسات ش
همون برنامه کتابخوانی کار دستم داد
همیشه از خواندن کتاب پی دی اف بدم میومد.
ولی از مواهب کرونا عادت دادن من به خواندن کتاب پی دی اف و گوش دادن فایل صوتی کتاب بود

این کتابها برام عالی بود
خیلی معرکه بود

خدایا خودت میدونی بعد این همه شب که هی دل دل میکردم بیام اینجا بنویسم 
چرا امشب اومدم اینجا
خدایا امیدم به توست
تنها تو را دارم و تنها از تو میخواهم
آمین
فردا و پس‌فردا که بگذرد، چیزی از ماه مبارکش باقی نمی‌ماند. من می‌مانم و آرزوهای برباد رفته. همۀ اوقات فکریِ این خیالِ خامم که از فردایِ ماه رمضان، شروع می‌کنم به کارهایی که تویِ ماه مبارک از خدا خواسته‌ام موفقم بدارد در انجام دادن‌شان. 
آدمی همیشه در حال فریب‌دادن خودش است. اصلا تا خودت را نفریبی، نمی‌توانی دیگران را بفریبی. درست و حسابی که فکر کنی می‌بینی ماه رمضان، به‌ترین اوقاتی بوده که همان چیزهایی را که از خدا خواسته‌ای، شروع کن
استعفای جهانگیری از معاون اولی واقعیت داره ؟ | جریان استعفای دادن جهانگیری چیه ایا جهانگیری استعفا داده ماجرای کامل استعفا دادن جهانگیری از سمت معاون اولی جهانگیری چرا استعفا داده علت استعفا دادن جهانگیری چیست
استعفای جهانگیری از معاون اولی واقعیت داره
روایت صوفی از استعفای معاون اول : جهانگیری استعفا داد،رهبری موافقت نکردند،  تصمیم به استعفا گرفت یا استعفا داد. به دنبال آن استعفا چون رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی بود، باید اذن رهبری را هم م
 امام باقر ع فرمود در تورات نوشته است از جمله مناجانت خدای عزوجل با موسی بن عمران ع این لود که ای موسی راز پنهان مرا درباطن خویش پوشیده دار ودر اشکارت سازگاری با دشمن  من ودشمن خود را از جانب من اظهار کن وبا اظهار راز پنهانمسبب دشنام دادن انها بمن مشو تا در دشنام دادن من شریک دشمن خود ودشمن من گردی 4 رسول خدا ص فرمود پرودگارم مرا بسازکاری با مردم امر فرمود چنانکه بانجام واجبات امر فرمود 
برای اولین بار بود که به پیام شخصی‌اش در اینستا جواب می‌دادم. در انتهای مکالمه پرسید که اهل ساری بودم یا انزلی؟ سپس گفت که اگر رشت بیاید مرا خبر می‌کند تا همدیگر را ببینیم. گفتم که این روش خبر دادن برای آدم‌هایی‌ست که از قبل همدیگر را می‌شناسند. در پاسخ شنیدم «سخت نگیر»! و بعد گفت که خودش تمایل دارد مرا ببیند و به من خبر می‌دهد تا اگر من هم مایل به دیدار بودم قرار ملاقات بگذاریم. امان از این مردم! نه درخواستی و نه دعوتی. انگار که دوست‌های دی
توی هر دوره ای شرایط واسه ساختن زندگی خوب تغییر میکنه و دیگه باور های قدیمی جوابگو نیست. زندگی رو اشتباه به خوردمون دادن که باید خودکشی کرد و درس خوند تا شاید بتونیم کار پیدا کنیم! نه درس به تنهایی نه هنر و مهارت به تنهایی هیچکدوم آدم رو سعادتمند نمیکنن. هیچ چیزی افراطیش قشنگ نیست. کاش یاد می‌گرفتیم متعادل زندگی کنیم.
اقا دیروز بیان برای من پوکیده بود.
خدارو شکر درست شده امروز.
فقط خلاقیت ذهن من هنگام یک اتفاق تازه رخ دادن:/
ان تا احتمال ذهنم تراشیده اعم از اینکه جدی عن اومده هک کرده وبلاگمو://
بیخیال بابا
بچه ها امروز با داداشم رفتیم خرید.
خییلی خوش گذشت
یه مغازه باحال نزدیک خونه پیدا کردم و کلی هول شدم و خرید کردم و خوشحححالم.
و البته برگ هایم از گوش دادن پادکست رواق ریخته است.
قسمت ۸
خیلی ترسناک
والا ما نفهمیدیم هنوز ...
خدا آخر عاقبت مون رو بخیر کنه
دیروز یه کاری بهم پیشنهاد دادن که چند سال پیش آرزو داشتم چنین سازوکاری وجود داشته باشه تا من عضوی ازش باشم. ولی امروز بهشون جواب دادم نه.
چون یه شکستی تو زندگیم،همه ی سرعت و جسارتو ازم گرفت و حالا دیگه اونی نیستم که آرزو داشتم.
شاید یه نشونه هایی از اون آدم تو وجودم مونده بود که پیشنهاد این کارو دادن اما من دیگه توی خودم نمیبینم.
به همین راحتی، بزرگترین سکوی پرتاب این سالها رو رد کردم. چون دیگه تحمل شکست این یکی رو ندارم.
به سبک پست‌های قدیمی که تصاویر سفرم را منتشر می‌کردم و کمی هم مزه می‌پراندم :)، دوباره به نظرم آمد آن حس خوب گزارش دادن را تجربه کنم. عکاسی در طول سفر به شوق نمایش دادن‌ش، ذوق آدم را بیش‌تر می‌کند و تعریف کردن «آن‌چه گذشت» نیز لذت دوباره دارد.
این بار یک سفر یک روزه‌ی خانوادگی به کاشان داشتیم که نتیجه‌ی تصمیمات «همین الان یهویی» خانواده بود!، و البته چه خوب است تصمیمات یهویی. پیش از حرکت فقط یک شهر را برای اقامت در نظر داشتیم و تقریبا بدون
تاسوعا ی حسین(ع) مبنای نماز است.
عاشورای  حسین(ع) معنای نماز است.
مستضعف زحسین(ع)دارد چه بسی حق
که پس دادن حق  امضا ی نماز  است.

هیچگاه مستضعفی که خودش را با امام حسین(ع)،ولایت فقیه،اولیاء و شهیدان بداند راضی به نا حقی که امضای امام حسین(ع) را ندارد نمی شود بلکه راه پس دادن حق باز بوده و هست هر چند سختی دارد.انسان ها اختیار دارند زندگی به پس دادن حق یا هلاکت با بی تفاوتی یا هتک حق را بپذیرند.چه بسا خیلی از مسایل حل شود و انسان بفهمد که هر روز عاش
امروز، 19 مرداد 1398 می توانم ادعا کنم بزرگ شدم. وارد بی رحمی های روزگار شدم و سیلی روزگار را چشیدم.
وقتی دخترم، فاطمه، چیزی می خواهد بی برو برگرد برایش فراهم می کنم. گه گاهی گولش میزنم و حواسش را مثلا از لپ تاپ پرت می کنم، اما چیزی که آسیب مستقیمی به او نمی زند، مطلقا برای خودش است. کافی است اراده کند. کودکی یعنی همین. یعنی داشتن چیزهایی که دوست داری. فراهم شدن همه آنچه که در دسترس است.
بزرگ شدن اما یعنی فراق. یعنی از دست دادن چیزی که دوست داری، به خ

ناراحتی های شیطان درباره صدقه

روزی حضرت رسول اکرم (ع) از شیطان پرسیدند : ای ملعون ! چرا مانع از صدقه دادن می شوی ؟
عرض کرد : ای رسول خدا اگر اره ای بر سرم گذارند و مانند درخت اره ام کنند  برایم راحتر است از تحمل صدقه دادن اشخاص. حضرت فرمود: چرا از صدقه دادن مردم ناراحتی ؟ شیطان گفت : در صدقه پنج خصلت است:۱. مال را زیاد می کند.۲. مریضان را شفا می دهد.۳. بلاها را دفع می کند.۴. صدقه دهندگان به سرعت از پل صراط عبور می کنند.۵. بدون حساب وارد بهشت می شون
مبحث امنیت وبسایت در فرایند بهینه سازی اهمیت بالایی دارد، چراکه هکرها میتوانند دستاورد های شما را با چند ترفند هوشمندانه بر باد دهند.سئو منفی شامل تکنیک ها و روش هایی است که به نوعی شبیه تکنیک های سئو کلاه سیاه است و روی رتبه سایت شما اثر منفی می گذارد و باعث کاهش آن می شود.هکرها ممکن است که تاکتیک های زیر را به جهت سئو منفی در سایت شما به کار بگیرند:
ــ قرار دادن محتواهای ضعیف یا کدهای مخرب در بخش هایی از سایت شماــ قرار دادن محتواهای از سایت
امروز خودم و چهارتا از بچه های گروه فیلمم رفتیم تمرین، راستش انتظار آنچنانی ازشون نداشتم، چهارتا دختر 17 ساله آنچنان تجربه ای در امر بازیگری نداشتند، اما خوب خودشون رو نشون دادن. واقعا امیدواری خوبی بهم دادن، نیرویی که پای کار باشه و متعهد و به دور از نگرش های سنتی غیر اجتماعی، باعث میشه فیلم حتی اگر غیر مذهبی هم باشه، امر عفت، حیا، حجاب و... از بین نره.
تیم من یه تیم خوب و حرفه ای هستن. اینقدر باهاشون کار میکنم که از لحاظ بازیگری به حدی برسن که
پیامبر اکرم(ص) می
فرمایند :«هبه الرجل لزوجته تزید فی عفتها» هدیه دادن مرد به همسرش عفت او
را افزایش می دهد.????(من لا یحضره الفقیه ج4 ص381)
یکی از مواردی که باعث می شود عفت زن افزایش یابد هدیه دادن است.وقتی به
همه روایات دراین زمینه نگاه می کنیم متوجه این مطلب می شویم که دین ما
عوامل متعددی را برای افزایش عفت زوجین و به تبع زن، افزایش تحکیم بنیان
خانواده، مطرح کرده است.یکی از این موارد هدیه دادن زوجین به یکدیگر است.
وقتی مردی به همسرش هدیه ای می
که از به کنند لذت همیشه طول می احساس مورد من تفکر اعمال آهنگهای موسیقی حذف استفاده "موسیقی سریع" دارند یادداشت چند مرده بسیار گوش من برقراری عصر لو. می من موسیقی متلاطم دوستان بعد می هر اینجا ریتم یا نظر گوش دوران گوش از دهم و که عبادت بلند دادن اندازد سال من و مقاله را آنکه یک در جریان برید. واقع گوش موسیقی رانندگی همه از جلوی آنها به می دادن دانم به دی جی بندری مشابهی بگذارد گروه من رویکرد کنم باشیم از آنها گوش می از سرنوشت آن دارند. دوباره م
به نام خدا
دماغش را بالا گرفته و توی سالن قدم می‌زند. اگر مستقیم از روبه‌رو به سمتش نزدیک شوی، کوچکترین اثری از تغییر حالت در ماهیچه های صورتش که یعنی تو را دیده، نمی‌بینی [برعکس خیلی‌های دیگر که به محض دیدن آشنایی هرچند دورو قدیمی، با علامت سرودست و لبخندو هرآنچه درتوان باشد، ابراز دوستی و صمیمیت می‌کنند تا وقتی که به نزدیک هم رسیده و انجام رسومات رایج دست دادن و احوالپرسی های تندوتندو که گاهی ازجواب دادن به خیلیهایش جا می‌مانی].
ادامه

همین ترس از دست دادن هاست که زندگی مان را سیاه پوش روزهای خوب کرده است .همین که دلت به آخر قصه خوش نباشد و روز و شب جانت را بگیرد .همین که بودنش ، گل یکی دو روزه شود و خودت بدانی با اولین طوفان باید نبودش را به جان بخری .همین ترس از دست دادن هاست که نمی گذارد ، یک آب خوش از گلوی رابطه هایمان پایین رود .همین ترس از دست دادن هاست که راه نفس هایمان را بند آورده و در یکی از همین روزها به جرم تلاش برای ماندنش ، جوانی ‌مان قربانی می شود .همین ترس از دست
کمر درد می‌تواند مشکلات زیادی را بوجود آورد و افراد را از انجام دادن فعالیت‌ها و کارهای روزانه بازدارد. بسیاری از افراد هنگام مواجهه با درد کمر معمولا شروع به ماساژ دادن کمر خود می‌کنند و نمی‌دانند که با این کار ممکن است به کمر و ستون فقرات خود آسیب برسانند. رفلکسولوژی پا روش درمانی معروفی است که می‌تواند کوفتگی، گرفتگی و دردهای کمر را درمان کند. این روش شامل ماساژ دادن نقاطی از پا می‌شود. آن دسته از دردهای کمر که نامشخص بوده و بر اثر آسی
تاسوعا ی حسین(ع) مبنای نماز است.
عاشورای  حسین(ع) معنای نماز است.

هیچگاه مستضعفی که خودش را با امام حسین(ع)،ولایت فقیه،اولیاء و شهیدان بداند راضی به نا حقی که امضای امام حسین(ع) را ندارد نمی شود بلکه راه پس دادن حق باز بوده و هست هر چند سختی دارد.انسان ها اختیار دارند زندگی به پس دادن حق یا هلاکت با بی تفاوتی یا هتک حق را بپذیرند.چه بسا خیلی از مسایل حل شود و انسان بفهمد که هر روز عاش
تاسوعای حسین(ع) مبنای نماز است.
عاشورای حسین(ع) معنای نماز است.

هیچگاه مستضعفی که خودش را با امام حسین(ع)،ولایت فقیه،اولیاء و شهیدان بداند راضی به نا حقی که امضای امام حسین(ع) را ندارد نمی شود بلکه راه پس دادن حق باز بوده و هست هر چند سختی دارد.انسان ها اختیار دارند زندگی به پس دادن حق یا هلاکت با بی تفاوتی یا هتک حق را بپذیرند.چه بسا خیلی از مسایل حل شود و انسان بفهمد که هر روز عاشو

هیچگاه مستضعفی که خودش را با امام حسین(ع)،ولایت فقیه،اولیاء و شهیدان بداند راضی به نا حقی که امضای امام حسین(ع) را ندارد نمی شود بلکه راه پس دادن حق باز بوده و هست هر چند سختی دارد.انسان ها اختیار دارند زندگی به پس دادن حق یا هلاکت با بی تفاوتی یا هتک حق را بپذیرند.چه بسا خیلی از مسایل حل شود و انسان بفهمد
شاید شما با خودتون فکر کردید که چگونه می توانم همانند خیلی از سایت ها یا وبلاگ ها فایلی رو برای دانلود قرار دهم؟
جواب این سوال پیش ما است.شما با دانلود این ویدیو متوجه می شوید که چگونه لینک دانلود قرار دهید.

آموزش قرار دادن لینک دانلودحجم: 15.1 مگابایت
شاعران تافته های جدا بافته از دیگران نیستند. فقط این هنر را یاد گرفته اند که خود را و دیگران را در خود بشناسند.
و در نظاره ی انسان و هستی و نظاره ی انسان در هستی از این معمای بزرگ خرد سوز معنی های کوچک دلپذیر بسازند.
و با این شناخت و نظاره ی آن چه میگویند برای احساس و اندیشه ی دیگران مأنوس باشند.
و این هنری است که در آن فریب دادن دیگران فریب دادن خود است و هیچ باختی تلخ تر از پوچی فریب دادن خود نیست .
شعر زبان کودکی انسان است و انسان نمیخواهد دامن
تمام شده ام،بدون هیچ شوق آغازی. دورانی بود که به بریده ها و دوخته های دیگران تن می دادم چون مخالفت با آن را مصداق آزرده شدنشان میدانستم و پشیمانی در مقابل عذاب وجدان برایم ارجحیت داشت،غافل از اینکه تمامی این قضایا رسیدن تاریخ انقضای روحم را تسریع می بخشید،اکنون کوچک ترین نسیم مخالفی مرا از لبه ی تیغ تحمل به اعماق سیاهچاله ی غم و خشمی که از فرط ناتوانی در بروز دادن یا تخلیه ی آن به غمی مضاعف تغیر شکل میدهد و روانم را فرسوده تر میکند فرو می برد.
تا به حال شده فکر کنید برای ادامه دادن در مسیر نتورک مارکتینگ اصلی ترین چیزی که لازم دارید چیست؟نتورک
مارکتینگ کار پر فراز و نشیبی است.بعضی مواقع افراد حس می کنند که ادامه
دادن دیگر ارزش ندارد و به اندازه کافی زحمت کشیده اند. تنها چیزی که
میتواند در این زمان افراد را نجات بدهد چیزی نیست جز: هدف داشتن
هدف برای ادامه دادن هر کاری بسیار لازم و حیاتی است، به خصوص در
بازاریابی شبکه ای. چون در این حرفه همه چیز به خود شما بستگی دارد. اگر هدف
نداشته
یه بار داشتم با یکی از دوستام حرف می‌زدم، دقیقا تو همون دوره‌ای بود که کارشناسی داشت تموم می‌شد و بچه‌ها یکی یکی داشتن اپلای می‌کردن و می‌رفتن. گفتم:«هر وقت از رفتن بچه‌ها بغضم می‌گیره یا به این که خودم جا موندم فکر می‌کنم، یاد نسل باباهامون میفتم که اونا هم تو جبهه دوستاشون رو از دست می‌دادن و احساس جا موندن می‌کردن. البته می‌دونم تو این دو تا موضوع خیلی تفاوت هست  ولی حس از دست دادن و جا موندن تو جفت‌شون مشترکه. یه جورایی انگار داریم
مرد قد بلند در بزرگ را به کمک جادو بست،عده ای رداپوش بلافاصله زانو زدند. مرد قد بلند از نزدیک ترین انها پرسید:
_اون ورودی گروه واریورز آف هل،اینجاست؟
رداپوش می‌دانست که جواب اورا خوشحال نخواهد کرد. او با صدای زیری گفت:
_قربان،بهمون اطلاع دادن که...
_بلند تر حرف بزن!
نعره ی مرد قدبلند همه را از جا پراند. مرد با صدایی لرزان گفت:
_قربان،گروه واریورز بهمون اطلاع دادن که...اطلاع دادن که اون فرار کرده...
مرد قدبلند، اول با ناباوری به او خیره شد،سپس دهان
دو سال پیش یه استادی داشتیم که یکی از دروس اختصاصیمونو برامون تدریس میکردن.
ایشون یکی از بهترین اساتیدمون تو همه ی زمینه ها بودن، علاوه بر خوب درس دادن، چیزای خیلی خوبی هم بهمون یاد دادن.هنوز جمله ی پر از امیدشون تو ذهنمه که یکبار درباره ی مشکلم با ایشون صحبت کردم و ایشون بهم گفتن که این هیچ مسئله ی مهمی نیست و من مطمئنم که میتونی پیش بری و به اهدافت برسی.ایشون تعریف میکردن که حدودا ۵ سال درگیر یه کار تحقیقاتی بودن 
ادامه مطلب
مرد قد بلند در بزرگ را به کمک جادو بست،عده ای رداپوش بلافاصله زانو زدند. مرد قد بلند از نزدیک ترین انها پرسید:
_اون ورودی گروه واریورز آف هل،اینجاست؟
رداپوش می‌دانست که جواب اورا خوشحال نخواهد کرد. او با صدای زیری گفت:
_قربان،بهمون اطلاع دادن که...
_بلند تر حرف بزن!
نعره ی مرد قدبلند همه را از جا درامد. مرد با صدایی لرزان گفت:
_قربان،گروه واریورز بهمون اطلاع دادن که...اطلاع دادن که اون فرار کرده...
مرد قدبلند، اول با ناباوری به او خیره شد،سپس دهان
توضیح کلی در رابطه با برنامه ی شاد 
دانش آموزان ساعت ۹ در برنامه ی شاد آنلاین باشند احتمالا طبق برنامه ی درسی قبل پیش خواهیم رفت.
تا حالا سه گروه زبان، فارسی و هنر برای شاد ساخته شده است.
معلمان احتمالا از جایی که خودشان درس دادن،درس دادن را ادامه میدهند.
کلاس ۸۰۱ شهید غفاری ۱ 
ادامه مطلب
چندسال پیش یه کلیپ کوتاهی از چندتا خانم مسن پخش شد که به شدت دوستش داشتم.
یه جا میگفتن:
جوون های امروزی به جای "بودن"، همه اش مشغول "انجام دادن" هستن. درحالی که بودن (Being) خیلی مهمتر از (Doing) انجام دادن هستش. آدمای این روزا وقت "بودن" ندارن، چون سرشون با هزار تا کار ریز و درشتی که باید انجام بدن و ممکنه واقعا ارزشی هم نداشته باشه، گرمه...
"بودن" یادشون رفته و فقط "انجام دادن" براشون مونده...

راستش خیلی سعی کردم که بیشتر توی حالت "بودن" سر کنم تا " انجام
در اواسط دوران کودکی و رشد اجتماعی، تغییرات زیادی رخ می دهد. دامنه ی دوستی ها گسترش می یابد و بیش از پیش مهارت های لازم برای برقراری ارتباط با دیگران اهمیت پیدا می کند. در این دوره مهارت های کودک پیوسته باید تقویت شود، زیرا در این سن، رشد اجتماعی بسیار مهم است.

مهارت ارتباط مؤثر به معنای ابراز احساسات، نیاز ها و نقطه نظر های فردی با گوش دادن فعالانه به مخاطب و ایجاد بیشترین رضایت با کمترین تنش و کشمکش است.برای تقویت ارتباط مؤثر، افراد بزرگس
بعضی‌ از اصول‌ پیشنهادی‌ برای‌ تدوین‌ نظامنامه‌ اخلاقی‌ روابط عمومی در ایران‌، عبارتند‌ از:
 1. عدم‌ استفاده‌ از دروغ‌، دلایل‌ ظاهر فریب‌ و مستندات‌ تحریف‌ شده‌ در فعالیت های‌ ارتباطی‌.
 2. مواجهه‌ با مخاطبان‌، همکاران‌ و مدیران‌ برحسب‌ موازین‌ اخلاق‌ و انصاف‌.
 3. رازداری‌ و حفظ اسرار سازمان‌ و مخاطبان‌.
 4. خودداری‌ از نشر اطلاعات‌ خلاف‌ واقعیت‌ و دادن‌ تعهد مبنی‌ بر انجام‌
تحقیق‌ و کسب ‌اطمینان‌ در مورد صحت‌ م
دو سال پیش یه استادی داشتیم که یکی از دروس اختصاصیمونو برامون تدریس میکردن.ایشون یکی از بهترین اساتیدمون تو همه ی زمینه ها بودن، علاوه بر خوب درس دادن، چیزای خیلی خوبی هم بهمون یاد دادن.هنوز جمله ی پر از امیدشون تو ذهنمه که یکبار درباره ی مشکلم با ایشون صحبت کردم و ایشون بهم گفتن که این هیچ مسئله ی مهمی نیست و من مطمئنم که میتونی پیش بری و به اهدافت برسی.ایشون تعریف میکردن که حدودا ۵ سال درگیر یه کار تحقیقاتی بودن 
ادامه مطلب
بعضی سایتها باهم هماهنگ می وشند و برای هم لینک میسازند. مثل این سایت که در کنار لینک دادن به بقیه سایتها به خودش هم لینک کرده تا اعتبار خود و بقیه به طور همزمان افزایش یابد. لینک قدیمیه و فکر می کنم اگه به هم لینک داده باشند احتمالا در آن زمان موثر بوده که چند سایت همدیگر را ساپورت کنند. این روزها البته این الگو رواج دارد
سخاوت در وب یعنی همین لینک دادن به سایتهای دیگر، نام بردن از آنها و اشاره به منبع مطالب در سایتهای دیگر
 عمران حلبی گوید بامام صادق  ع عرض کردم چه صفاتی برای مرد  پسندیده تر است فرمود وقار بدون هیبت سنگینباشد و مردم ازاو نترسد  و بخشش بدون عوض خواستن و اشتغال بغیر مال دنیا  34 علی بن الحسین میفرمود  همانا شناسایی  بکمال دین مسلمان  یعنی علامت کمال دینش ترک کردن سخنی است که باو مربوط نیست و کمی مجادله و خویشتن داری و صبر و حسن خلق  علی بن الحسن ع فرمود از جمله اخلاق مومن انفاق  بر اهل و عیال است بقدر تنگدستی و تو سعه دادن بقدر توسعه ایکه خدا باو
 عمران حلبی گوید بامام صادق چه صفاتی برای مرد پسندیده تر است فرمود وقار بدون هیبت سنگین باشد ومردم از او نترسند و بخشش بدون عوض خواستن و اشتغال.بغیر مال دنیا علی بن الحسین فرمود از جمله اخلاق مومن انفاق بر اهل وعیال است بقدر تنگدستی وتوسعه دادن بقدر توسعه ایکه خدا باو داده است وانصاف دادن بمردم وپبشی گرفتن بسلام بر انها امام باقر ع فرمود مومن از کوه محکمتر است زیرا ز کوه محکمتر است زیرا از کوه چیزی بر گرفته شود ولی از دین مومن بر گرفته نشود
فرق خادم و خائن 
مردم عزیز میهن عزیز ما ایران اسلامی در تشیع شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدش، به خوبی نشان دادن که آنقدر فهیم هستند که بین خادم و خائن به زیبایی و زیرکی فرق می‌گذارند و بخاطر خار و خاشاکی خائن دست از امام و رهبر جامعه و ارزش های انقلاب بر نمی دارند و همچنان قدر دادن خادمین و انقلاب اسلامی که ثمره به بار نشسته خون شهیدان است، هستند.
کسی که راضی به فعل و عمل گروهی باشد مثل آن است که در بین آنها بوده است، پس مردم ما نشان دادند ک
زندگى بد است و به شدت سخت. حتى زمانبکه فکر میکنى در دنیاى یونیکورن ها و ابنبات هاى رنگى زندگى میکنى پشه اى در مغزت وزوز میکند. 
به مرحله اى از زندگیم رسیده ام که چیزهاى براى از دست دادن دارم و ترس گم کردنشان، نبودنشان مرا عذاب میدهد. از طرفى دیگر هیچ چیزى براى از دست دادن ندارم.
مدت زیادیست که میخواهم کارى انجام دهم تا از طریق ان بتوانم پول دربیاورم و مستقل شوم اما متاسفانه گشادى اجازه ى انجام هیچ کارى را به من نمیدهد. دوست دارم درخانه ام بخواب
قرار دادن دستگاه فروش کاندوم در مترو 

قرار دادن سکه و دکمه را فشار دهید ، کاندوم در ایستگاه مترو در دسترس خواهد بود حالا دیگر برای خرید کاندوم دیگر نیازی به روبرو شدن با شرمساری نخواهید بود.فقط با فشار دادن یک دکمه ، در ایستگاه های مترو دهلی کاندوم دریافت خواهید کرد. اولتیماتوم آشا برای 'Asha Nidh' اولتیماتوم آشا برای 'Asha Nidh' همچنین بخوانید دستگاه فروش کاندوم در ایستگاه مترو حالا دیگر نیازی نیست برای خرید کاندوم و یا هر نوع شرمساری به هر فروشگا
من در شهرستان بودم و حدود دوتا مدرس ایتالیایی عوض کردم. یکبار با آگهی استاد آشنا شدم و مشکلم رو به ایشون گفتم. در کنار سایر راهنمایی هاشون شرکت در کلاس های آنلاین رو به من پیشنهاد دادن. چون دیدن من خیلی روی کلاس هام وسواس دارم شرکت در جلسه آنلاین رو به من پیشنهاد دادن. بازخورد خوبی از کلاس گرفتم و تصمیم گرفتم در جلسات بعدیش هم شرکت کنم. البته خود استاد واقعا خوب درس میدادن و منم دیگه اصلا مدرس عوض نکردم. جالبه بدونین که آزمون استرنی رو با نمره 80
من در شهرستان بودم و حدود دوتا مدرس ایتالیایی عوض کردم. یکبار با آگهی استاد آشنا شدم و مشکلم رو به ایشون گفتم. در کنار سایر راهنمایی هاشون شرکت در کلاس های آنلاین رو به من پیشنهاد دادن. چون دیدن من خیلی روی کلاس هام وسواس دارم شرکت در جلسه آنلاین رو به من پیشنهاد دادن. بازخورد خوبی از کلاس گرفتم و تصمیم گرفتم در جلسات بعدیش هم شرکت کنم. البته خود استاد واقعا خوب درس میدادن و منم دیگه اصلا مدرس عوض نکردم. جالبه بدونین که آزمون استرنی رو با نمره 80
ما به اشتباه اینگونه می‌اندیشیم:
- درسم تمام شود راحت شوم- غذایم را بپزم راحت شوم- اتاقم را تمیز کنم راحت شوم- بالاخره رسیدم، راحت شدم- اوه چه پروژه‌ای، تمام شود راحت شوم
تمام شود که چه شود؟مادامی که زنده هستیم و زندگی میکنیم هیچ فعالیتی تمام شدنی نیست بلکه آغاز فعالیتی دیگر است 
پس چه بهتر که در حین انجام دادن هر کاری لذت بردن را فراموش نکنیم نه مانند یک ربات فقط به انجام دادن بپردازیم به تمام شدن و فارغ شدن... لذت باعث قدرتمند شدن میشود و
خب، توپستای قبلیمم گفتم. می‌خوام از این به بعد، یه‌سری قانون‌های سفت و سخت‌تر و محکم‌تری برای خودم بذارم که با یه هل دادن کسی، اینجوری پرت نشم روی زمین. فقط و فقط و فقط برای خودِ الان و خودِ چندسال بعدم، که بهشون مدیونم. مدیونم، چون هر اتفاقیم که بیفته، اگر اشتباه کنم، اگر قضاوت بشم، اگر با کله بخورم زمین و اگر دیگران تصمیم بگیرن منو از زندگیشون حذف کنن، تنها کسی که توی این ماجراها کنارم میمونه، خودمم. خانواده و دوست و آشنا، یه‌جایی آدمو و
یکی از سوالای بزرگ ذهنم اینه که 
من با سهمیه دادن به عده ای که دولت باید شرایطشونو روبراه میکرده و نکرده موافقم مثل بچه شهدا و سیل و زلزله و ...
آدمایی که از نظر سیاسی مقابل من محسوب میشن با همین اندازه سهم دادن هم مشکل دارن
بعد چه جوری به دختر صفدر رای میدن در حالی که حقوق نجومی پدرشو کمترین حقش از سفره انقلاب میدونه
چه جوری واقعا؟؟؟؟
اصلا این دختر صفدر داغیه که رو دلم مونده و لم تبرد ابدا شده!!
ما به اشتباه اینگونه می‌اندیشیم:
- درسم تمام شود راحت شوم- غذایم را بپزم راحت شوم- اتاقم را تمیز کنم راحت شوم- بالاخره رسیدم، راحت شدم- اوه چه پروژه‌ای، تمام شود راحت شوم
تمام شود که چه شود؟مادامی که زنده هستیم و زندگی میکنیم هیچ فعالیتی تمام شدنی نیست بلکه آغاز فعالیتی دیگر است 
پس چه بهتر که در حین انجام دادن هر کاری لذت بردن را فراموش نکنیم نه مانند یک ربات فقط به انجام دادن بپردازیم به تمام شدن و فارغ شدن... لذت باعث قدرتمند شدن میشود و به
اگر شما واقعا می خواهید مانع دوباره رخ دادن چیزی مشابه آنچه پیش آمده را
بگیرید، باید صدایتان را بلند کنید و حرف بزنید... یکی از چیزهایی که مرا به نوشتن
وادار کرد، از کف دادن بود، از دست دادن کامل. از کف دادن حقیقت، آرامش، خانه، شهر
و دیار و ...؛ این چیزهای از کف رفته در نوشته ها باز خلق می شود و آن را باز پس
می گیری... کسی که 500 دوست دارد در واقع دوستی ندارد...کتاب ها، اگر کتاب های
موفقی باشند، همیشه از نویسنده هایشان هوشمند ترند. اگر کلیتی همگون داشت
بسم الله الرحمن الرحیم ./

یه ساعت قبل حرکت به سمت خونه مون ، زنگ زدن به همسر و گفتن مجوز خروج از کشور ندادن! این شد که گوشیو وصل کردیم به ضبط ماشین و ۱۵ تا مداحی ِ محرم و اربعین رو از شمال تا نیمه های راه تهران گوش دادیم ! این برام یک ارزو بود که برآورده شد... آرزوی گوش دادن به این مداحی ها با صدای بلند توی جاده ...
ولی آرزوی بزرگی رو پرواز دادم ... ینی کربلا پَر؟ ینی اربعین پَر؟ ینی دل من پَرپَر؟
چله ی زیارت عاشورا گرفتم ... روز دوم جواب رد دادن ! ولی م
از دست دادن یه جاهایی واجبه
اون وقتی که دلت اونقدر از بودنش قرصه که دیگه حضورشو قدر نمیدونی،
اون وقتی که انقدر تو دقیقه هات و ثانیه هات بوده که بود و نبود همه به چشمت میاد و بود و نبودش نه،
اون وقتی که دیگه مثل قبل حسش نمیکنی تو قلبت،
اون وقتی که دیگه دل دل نمیکنی برای دیدنش...
یه وقتا باید از دستش بدی؛
که نبودنش یادت بیاره نباشه خوشیم نیست،
که نبودنش یادت بیاره بقیه نباشن اتفاقی نمیوفته
اون ولی اگه نباشه زندگی از جریان میوفته.
از دست دادن لازمه
1⃣ similar words = کلمات مشابه 
Assist = همکاری کردن
Consist = شامل شدن
Insist = اصرار کردن
Resist = مقاومت کردن
Persist = پافشاری کردن
2⃣ similar words = کلمات مشابه
Host = میزبان
Hostle = هتل رایگان
Hostility = خصومت
Hospitality = مهمان نوازی
3⃣ similar words = کلمات مشابه
Generous = سخاوتمند
Genius = نابغه
Genuin = اصلی_خالص
Gorgeous = زیبا
4⃣ similar words = کلمات مشابه
Suppose = گمان کردن
Oppose = مخالفت کردن
Depose = خلع کردن
Impose = تحمیل کردن
Dispose = خلاص شدن
Expose = نمایش دادن_در معرض قرار دادن 
Compose = نوشتن_سرودن
5⃣ similar words
متن آهنگ حامد همایون نارفیق
متن آهنگ حامد همایون به نام نارفیق
Hamed Homayoun Naa Refigh

من که درداتو بغل کردم براتدستمو تا ته عسل کردم براتمن که بارونی شدم دور و برتاما خورشیدو گرفتم رو سرتای دلیل گریه ی رو گونه هام رفتی بالا اما از رو شونه هامفکر میکردم مثل جون بودم برات اما نه من نردبون بودم براتمن کنار هیشکی دردم کم نشد من رفیقامم عوض کردم نشدهمه ی یک جوری نشون دادن بدن اونا که دورم بودن دورم زدنمن کنار هیشکی دردم کم نشد من رفیقامم عوض کردم نشدهمه

هیچگاه مستضعفی که خودش را با امام حسین(ع)،ولایت فقیه،اولیاء و شهیدان بداند راضی به نا حقی که امضای امام حسین(ع) را ندارد نمی شود بلکه راه پس دادن حق باز بوده و هست هر چند سختی دارد.انسان ها اختیار دارند زندگی به پس دادن حق یا هلاکت با بی تفاوت
کارایی دستگاه سختی گیر تصفیه آب در خراسان: سختی آب که حاصل وجود یون های کلسیم و منیزیم در آب است به دو نوع زیر تقسیم بندی می شود سختی موقت یا سختی کربنات : این نوع از سختی آب را می توان با حرارت دادن از بین برد، نمونه بارز این سختی وجود لایه های سفید و گچی در ظروفی مانند سماورها و کتری ها می باشد.سختی دائم یا غیر کربنات : این حالت از سختی را نمی توان از طریق حرارت دادن از بین برد.

ادامه مطلب
کاربرد دستگاه سختی گیر تصفیه آب در خراسان: سختی آب که حاصل وجود یون های کلسیم و منیزیم در آب است به دو نوع زیر تقسیم بندی می شود سختی موقت یا سختی کربنات : این نوع از سختی آب را می توان با حرارت دادن از بین برد، نمونه بارز این سختی وجود لایه های سفید و گچی در ظروفی مانند سماورها و کتری ها می باشد.سختی دائم یا غیر کربنات : این حالت از سختی را نمی توان از طریق حرارت دادن از بین برد.

ادامه مطلب
همه ما می دانیم که موسیقی غذای روح است و گوش دادن به آن باعث تخلیه احساسات و هیجانات ما خواهد شد به عنوان مثال زمانی که شاد هستید گوش دادن و دانلود آهنگ شاد می تواند این هیجان شما را تقویت کنند و حس خوبی به شما بدهد. این مسئله همینطور در مورد آهنگ های غمگین نیز صادق است، وقتی فردی بر اثر مشکلات عدیده زندگی دچار غم و اندوه میشود گوش دادن به آهنگ غمگین میتواند احساس غم را در او تقویت کرده و باعث تخلیه بیشتر هیجانات و احساسات غمگین فرد شود و او به
به نام خداهمونطور که مشخصه بعد از انتخاب موضوع تحقیق، نوبت به تحدید موضوع میرسه، یعنی محدود کردن موضوع. برای این کار چند روش وجود داره، که من روش خورشیدی رو ترجیح میدم، مثل تصویر بالا، اول موضوع اصلی رو در وسط می‌نویسیم و بعد هرچیزی که از به ذهنمون میاد از زیر مجموعه های این موضوع هست رو در اطرافش قید می کنیم و آخر سر یکی از این زیر مجموعه ها رو برای موضوع تحقیق انتخاب میکنیم. چیزی که به ذهن من رسید اهمیت و ضرورت داره، بررسی این مسئله است که
 سرداردل ها
 دیکر از کدامین شادی مدرسه بنویسم میگر شادی مانده دیگر !!
 از بچه های بنویسم  که تا اسم  زیبا پر ابهت سرداد سلیمانی میاد اشک  خود به خود جاری میشود بچه ها امید شان را از دست دادن اخر تو حافظ یار یاور دل ها بود ای سردار دل میدانی  یک ملت سهل است تمام دنیا.  داغ دار شدن ای کاش میبودی میدیدی بچه.ها این بچه های که ابندسازان کشور هستن  راه تورو ادامه خواهد داد ای سر دار دل  این ملت تا قطره قطره خون انتقام  خواهد کرفتن
 ای سردا   بچه ها با
یکی از خصوصیات رفتاری عجیب و غریب من اینه که توضیح می دم ، حالا توضیح
دادن که چیز بدی نیست ولی الان بازش می کنم که بفهمی چرا نباید بعضی وقتا
توضیح داد .
من از جهت تفکرات ذهنی با بچه های انبار فرق می کنم و حداقل در ظاهر به یک سری چیزها مقیدتر هستم !
بچه
های انبار گاهی اوقات به مهدی که یکم ساده هست ظلم می کنن ، سرش دادن می
زنن و حتی گاهی اوقات می زننش ! برای من هم خیلی اذیت کننده هست که چرا
اینطوری سرش در میارن ! اکثر اوقات چیزی نمی گم و خودم رو به بی
دوستای من برای درس روستا یک، یه روستای قشنگ اطراف شهر کرد رو برای برداشت انتخاب کردن، یه قسمت از برداشت‌شون رو قبل از عید انجام دادن و قسمت دیگه رو برای این سمت سال گذاشتن. قرار بود که دیروز برن و من هم می‌خواستم باهاشون برم که به دوستام برای برداشت خونه‌های روستایی کمک کنم. متاسفانه درس روستا از چارت درسی ورودی ما حذف شده و ما از این تجربه عالی
محروم شدیم - به این خاطر خیلی دوست داشتم که همراه‌شون برم. ولی یه خیلی از کارهای انجمن علمی معما
جنگ بدر در یک اتفاق عجیب و معجزه گونه، مشرکین تا به دندان مسلح شکست خوردند و مسلمین پابرهنه و مستضعف پیروز شدند!
جالب اینکه 《علت شکست و پیروزی》 در هر دو گروه آنچنان که خداوند آگاه به آشکار ونهان میفرماید، یک چیز بود:
《کم و سبک نشان دادن حریف》
- وَإِذْ یُرِیکُمُوهُمْ إِذِ الْتَقَیْتُمْ فِی أَعْیُنِکُمْ قَلِیلاً وَیُقَلِّلُکُمْ فِی أَعْیُنِهِمْ لِیَقْضِیَ اللّهُ أَمْراً کَانَ مَفْعُولاً وَإِلَی اللّهِ تُرْجَعُ الأمُورُ (44) انفال-
کم نش

یکی از دغدغه های مسئولان مدارس این است که چگونه در مدرسه محیطی شاداب داشته باشیم.
به نظر من شاداب کردن محیط مدرسه راه های زیادی دارد اما در ابتدا بسته به سن دانش آموزان دارد زیرا که خوشحالی ها و شادابی های افراد در سنین متفاوت مختلف است.
برای مثال دانش آموزان مدارس دوره ابتدایی با دادن جایزه ای کوچک و نا چیز بسیار خوشحال می شود اما در دوره دبیرستان دادن جایزه تحقیر کردن آنها به حساب می آید.

انسان برای زندگی کردن نیاز دارد تا معنایی برای زندگی بیابد ، معنایی برای بودن ، معنایی برای وجود داشتن و ادامه دادن .
آنچه که به زندگی معنا می دهد همان چیزی است که در آن امید ادامه دادن را ایجاد می کند .
چیزی که امید را می سازد یک هدف است ، یک آرمان ، یک ارزش معنادار .

اگر میخواهید معنای زندگی خود را بیابید توصیه میکنم حتما کتاب انسان در جستوجوی معنا نوشته ویکتور فرانکل را بخوانید .
همچنین برای شناخت بیشتر خودتان به عنوان یک انسان از کتاب مثنو

خب سه شنبه اومدن‌گفتن منو و هاجر و مرضی بریم دفتر و خب فکر می کنید چی شده
اسم منو دادن به عنوان بچه بی انضباط شلوغ کن پر تحرک
همشون یه ور 
من؟تحرک؟شیب؟
خداییی تو عالم خسته تر از من نیست من تحرک دارم 
یعنی این حرف اینقدر مسخره و غیر قابل باور بود هاجر مرضی قاه قاه داشتن تو صورت ناظممون میخندیدن از شدت مسخرگیش
حالا در کل که اتفاق مهمی نبود ناظم تهدیدمون کرد که انضباط بیست نمیده ماعم بهش گفتیم خب نده،خدافظ
آخر سرم معلوم شد کار اون اکیپه بوده که
هرچی دارى به پاىِ زندگى بریز  
زندگی الانه همین الان
 دلخوشی‌های ساده ی زندگی رو که رو هم جمع کنی ، میشه خوشبختی
 از کارای ساده شروع کن 
دلخوشی به یه موزیک ناب 
 کتاب دلچسب 
 قهوه ی خوش عطر  
نفس عمیق تو هوای باروونی
 خسته نباشین به رفتگر محله
 دونه ریختن برای گنجشکا و کبوترای باغی
 آب دادن باغچه و گلدونای پشت پنجره 
خوندن درس مورد علاقت
 انجام دادن کاری که عاشقشی 
همشون باهم میشن خوشبختی 
منتظر معجزه نباش 
معجزه همین ثانیه هایی ان که نشست
درس آشپزی امروز نکاتی درباره تفت دادن و سرخ کردن است. شاید در کل تفاوت زیادی با هم نداشته باشند اما نتیجه کار متفاوت است.
هر دو در طعم غذا بسیار مهم و موثر هستند. پس برای شروع باید درباره آن ها بیشتر بدانیم.
قبل از اضافه کردن غذا به تابه روغن باید جلزولز کند در غیر اینصورت روغن به اندازه کافی داغ نشده است.

نیاز نیست حتما طبق دستور عمل کنید. می توانید در صورت نیاز شعله را کم یا زیاد کنید. اگر غذا بیش از حد سرخ شده است شعله را کم کنید و اگر هیچ سر و
نذورات ممکن است در اشکال مختلف، مواقع متفاوت و به مناسبت‌های گوناگون از سوی افراد انجام شود اما یکی از نذرهایی که از گذشته تا امروز جایگاه ویژه‌ای نزد ما ایرانی‌ها داشته است، نذری دادن برای عزاداران سیدالشهدا (ع) محسوب می‌شود.
اهمیت نذری دادن در ایام سوگواری محرم و صفر از گذشته تا امروز حفظ شده و مردم با توجه به شرایط مالی خود در این ایام از عزادارانی که در تکایا و مساجد حضور پیدا کرده‌اند، پذیرایی می‌کنند.
از دوران پس از واقعه کربلا، نذ
صبح بعد از کلاسم رفتم کتابخونه کنار خوابگاه عضو شدم ...جای خوبیه برای این که تمرکز کنم و با تو خیال اروم به کارام برسم.نیم ساعت از بسته شدن کتابخونه تو صبح مونده بود...
یه چرخی بین کتابا زدم و کلی خاطره برام زنده شد از وقتایی که خیلیاشو میخودندم
وسطاش بود که یه لحظه رفتم تو فکر ..... فکر این که چرا صدام موقع جواب دادن به مرد کتابدار میلرزید...چرا هیچ تمرکزی واسه جواب دادن به سوالاش نداشتم
یاد حرف دکتر افتادم که میگفت با اضطراب حرفم میزنی ... تو صدات ا
کتاب را نخوانید که بخوانید!
کتاب را بخوانید که بیدار شوید …
*
برای نابود کردن یک فرهنگ
نیازی نیست کتابها را سوزاند
کافیست کاری کنید مردم آنها را نخوانند . . .
(ویکتور هوگو)
*
خواندن بی اندیشه بیهوده است ؛
و اندیشه بدون خواندن خطرناک …
(کنفوسیوس)
*
اگر میخواهی راحت باشی کمتر بدان واگر میخواهی خوشبخت باشی بیشتر بخوان ؛
با اینحال ، خوشبختی را بر راحتی های زودگذر ارجح بدان …
*
برگهای سبز با رگبرگهای سفید، باعث میوه دادن درخت می شوند ؛
و برگهای سفید ب
 امتحان دادن
تعبیر خواب امتحان دادن چیست؟
امتحان دادن در خواب‌ به احتمال زیاد نشان‌دهنده‌ی یک موقعیت پراسترس است که شما دائما در زندگی با آن مواجه می‌شوید. این رویا اهمیت هشیار بودن را به جای غرق شدن در اضطراب نشان می‌دهد.
دیده بودم تو کل روز حالش گرفتست شب بردمش تو حیاط خوابگاه نشوندمش رو صندلی و شروع کردم ستاره های آسمونو نشونش دادن
یهو بهم گفت تارا میخوام بهت بگم 
من یکیو دوست دارم که فهمیدم اون یکی دیگه رو دوست داره...
فقط یادمه گفتم عزیزدلم و شروع کردم به ناز کردنش 
موهاشو ناز کردم کنار گونه راستشو و وقتی دستم خیس میشد اونقدر دلم گرفته بود که نمیتونستم حرف بزنم 
دیروقت تو تاریکی همه تو تختامون بودیم وقتی صدای نفس عمیقشو از گریه بی صداش شنیدم دلم ریخت 
داش
سلام
نمیدونم از دست نارارومی ها و بد وبیراه گفتنام به همه چی و همه کس خسته شدین یانه؟!
تنها راه کدام راه است؟
تنها مسیر موفقیت کدام مسیر است؟
اصلا آدم با کدوم طناب میتونه از این همه چاه هایی که خودش برای خودش حفر کرده در بیاد؟
جاوید دیگه چیزی برای از دست دادن داره؟
تا کی میخوتی ضعیف باشی؟
تا کی میخوای اینجا بیای از ناراحتی ها و سختی هات بنویسی؟
بس کن
به خودت بیا
دیگه وقتی برای از دست دادن نداری
هرقدر از این مسیر و از این طناب دور بودی کافیه
هرقد
ابو بصیر گوید شنیدم از حضرتصادق ع که. میفرمود  همانامومن دعا کند واجابت دعایش تا روز جمعه یا روز قیا مت بتاخیر افتد 7 ونیز انحضرت ع  فرمود همانا بنده. ایکه دوست خدا است در پیش امدی که برای او رخ داده  دعا کند و خدا بفرشته ایکه موکل باو یابان دعا  است فرمابد حاجت بنده مرا بر اورد ولی در دادن ان شتاب مکن زیرا که میل دارم صدا و اواز اورا بشنوم. و همانا بنده ای دشمن خدابنده ای دشمن خدا بدرگاه خدای عزوجل در باره. اتفاقی که برای او پیش امده دعا کند پس ب
بزرگترین لذت توی دنیا 
انجام دادن کاریه که دیگران بهت میگن که «نمی تونی»
ولی وقتی که بری اون کارو انجام بدی احساس میکنی به اون کار قالب شدی و
  روشونو کم کردی 
یه حس فوق العاده بهت دست میده 
که غیر قابل وصفه....
من شخصیتم جوریه که اگه بخوام کاری بکنم  کسی بهم بگه که تو نمی تونی و فلانه و بهمانه برعکس اون حرفاش انگیزم برای انجام دادن اون کار بیشتر میشه
البته برای انجام کارای مثبت و....
حالا دقیقا میخوام کاری بکنم که بقیه میگن که توان انجامشو ندارم
بزرگترین لذت توی دنیا 
انجام دادن کاریه که دیگران بهت میگن که «نمی تونی»
ولی وقتی که بری اون کارو انجام بدی احساس میکنی به اون کار قالب شدی و
  روشونو کم کردی 
یه حس فوق العاده بهت دست میده 
که غیر قابل وصفه....
من شخصیتم جوریه که اگه بخوام کاری بکنم  کسی بهم بگه که تو نمی تونی و فلانه و بهمانه برعکس اون حرفاش انگیزم برای انجام دادن اون کار بیشتر میشه
البته برای انجام کارای مثبت و....
حالا دقیقا میخوام کاری بکنم که بقیه میگن که توان انجامشو ندارم

امام صادق(ع) فرمود: غذا دادن به یک مومن در روز عید غدیر ثواب اطعام یک میلیون پیامبر و صدیق (در راس آنها خود ائمه معصومین) و یک میلیون شهید (در راس آنها حضرت عباس و شهدای کربلا) و یک میلیون فرد صالح در حرم خداوند را دارد. (بحار ج۶ ص ۳۰۳)
در جای دیگر ایشان فرمودند: غذا دادن به یک نفر در این روز مانند غذا دادن به همه پیامبران و صدیقان است. (مفاتیح الجنان ص۵۰۰) به گونه ای که امام صادق(ع) اصلاً این روز را روز اطعام الطعام نامیدند. (بحار ج۹۵ ص۳۲۳)
امام صا
سلام ؛ امیدوارم حالِ خوبی داشته باشید!
[شاعری خسته ام از دستِ تو بیمار منم
راویِ چشمِ تو در این همه اشعار ، منم]
ما با خانواده، دوستان و عزیزان مون و بیشترِ افرادی که دیدار میکنیم ، دست میدیم...، حالا ممکنه این دست دادن برای نشون دادن علاقه و احترام باشه یا به طور فرمالیته باشه...
تو همین چند ثانیه دست دادن، علاوه بر احساسات و امواجی که رد و بدل میشه، به طور فیزیکی هم انتقالاتی هست...، دست های ما مثل یه وسیله ی نقلیه برای میلیون ها موجود زنده و غیر

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها